Back to Question Center
0

Kiire vastused teie kõige sagedamini esitatud SEO küsimustele

1 answers:

Selleks, et muuta teie veebisait SERP-i nähtavaks, peaksite teadma natuke rohkem kui lihtsalt otsingumootori optimeerimise mõiste määratlust ja seda, kuidas see võib teie pingereasid mõjutada. Selleks, et luua võitnud optimeerimiskampaania või jälgida oma SEO ekspertide tööd, peate saama põhjalikumat teavet veebisaidi optimeerimise põhimõtete ja meetodite kohta. Nii et andke meile rääkida olulistest SEO asjadest, mida paljud algajad on veebisaidi arendamise viiside kohta küsimusi, kuid ei tea, kes küsib selgitusi.

seo frequently asked questions

TOP korduma kippuvad küsimused SEO

  • Mis vahe on orgaanilise ja tasulise otsingu vahel?

Pais või anorgaanilised otsingutulemused on need, mis ilmuvad SERP lehe TOP-i peal ja on märgistatud "Reklaamid. "Mõnel juhul võivad need tulemused ilmuda ka SERP-i lehe poolel. Need on domeenid, mida reklaamijad maksavad erinevate kasutajate päringute jaoks erinevate otsingumootorite TOP-i kuvamiseks. Tasulise otsingu saamiseks ei pea te optimeerimiskampaaniat tegema. Kõik, mida vajate, on maksta iga reklaami kasutaja kliki eest. Sellist tasulist reklaami nimetatakse maksa-kliki reklaamiks ja seda kasutatakse, et meelitada uusi külastajaid otsimise ja tõsta klikkimise määra.

Orgaaniline või tasustamata otsing viitab orgaanilistele tulemustele, mis kuvatakse otsingumootorites kvaliteetse veebisaidi optimeerimise kaudu. Orgaanilise otsingu TOP-ile pakutav veebiallikas saab eristada selle asjakohasuse, kvaliteedi ja SEO-sõbralikkuse tõttu. TOP-reitingu veebisait tuleks välja töötada vastavalt kõigile otsingumootorite standarditele. Orgaanilise otsingu juhtimisel suurendate oma võimalusi oma bränditeadlikkuse parandamiseks ja müügikäibest tuleneva kvaliteediga liikluseks.

  • Kui palju ma peaksin maksma SEO teenuste eest?

Otsingumootori optimeerimise teenuste hind võib oluliselt erineda sõltuvalt teie ettevõtte liigist, teie turunišši ja optimeerimise suurusest (kohalik, riik, ülemaailmne). Lisaks sellele sõltub hind optimeerimise teenusepakkuja asutuse ja mainet. Kui see on pikaajaline, maailma tuntud digitaalturundusagentuur, siis on tõenäoliselt nende teenuste hind üle keskmise turuhinna. Kuid kõik teie investeeringud makstakse maha pandud. Sellepärast ei tohiks teil olla kvaliteedi optimeerimise kampaania hinna suhtes skeptiline.

Ärge langege firmadele, kes pakuvad SEO väga soodsate hindadega. Enamikul juhtudel on ebaprofessionaalne lähenemine ja pettus selle taga. Tavaliselt kasutavad need ettevõtted musta mütsi SEO tehnikat, et saavutada kiire tulemus. Kuid see võib viia Google trahvid ja pingeread väheneb.

seo questions

  • Kui hakkan SEO, kui palju peaksin ma ootama, et kontrollida esimesi positiivseid tulemusi?

SEO on aeganõudev menetlus, mis nõuab aega ja jõupingutusi. Seda ei saa rakendada üleöö. Kõigi oluliste SEO strateegiate rakendamiseks kulub 6 kuni 9 nädalat ja mitu kuud pärast seda, kui kõik muudatused on suunatud turunduse ajakohastamisele. Otsingumootori indekseerijad vajavad veebisaidi muudatuste analüüsimiseks ja indekseerimiseks oma saidi kõrgemat positsiooni SERP-is. Sõltuvalt teie turunišši, saidi suurusest ja optimeerimise kvaliteedist kulub esimese positiivse SEO tulemuse jälgimiseks 6 kuni 9 kuud Source .

December 22, 2017