Back to Question Center
0

Kas väikeettevõtete jaoks on vaja otsingumootorite turundust?

1 answers:

Otsingumootori turundus (või SEM) mängib olulist rolli mõnes edukas interneti turundusstrateegias. On korduvalt tõestatud, et SEM on ideaalne valik väikeettevõtetele, mille peamine eesmärk on suurendada veebisaitide nähtavust SERPs. SEM keskendub oma potentsiaalsetele klientidele otse teie Google'i, Yahoo'i, Bingi ja muude suuremate otsingumootorite kaudu.

Mis on SEM-ile hea, on see Interneti-turunduse vorm odavam kui kõige traditsioonilisemad võrgu turundusmeetodid. SEM tõhusalt kaitseb ja laiendab väikeettevõtete veebipõhist esinemist, suunates potentsiaalsetele klientidele täpselt, kui nad otsivad teie ettevõtte pakutavaid kaupu.

small business search engine marketing

Otsingumootori turunduse komponendid

Pole üllatav, et väikeettevõtete otsingumootorite turundus toimib kõige paremini, kui ta võtab tervikliku lähenemisviisi. SEMi eksperdid soovitavad, et lisate oma otsingumootori turundusstrateegiasse kõik järgmised elemendid:

  • Otsingumootori optimeerimine (või SEO): annab parema paigutuse veebilehtedele, mida Google peab asjakohaseks ja autoriteetseks. Kui rakendatakse õigesti, suurendab SEO teie võimalusi leida, kui väljavaated otsivad teiega sarnast toodet või teenust.
  • Pay Per Click Advertising: Võimaldab ettevõtetel osta reklaame Google'is, tuginedes hoolikalt valitud võtmefraasidele. Tasu, mida maksate, määratakse tavaliselt selle järgi, kui mitu korda veebikliendid teie reklaamidel klikivad.
  • Kohalik SEO: toob liikluse läbi asukohapõhise otsingu. Suurendab saidi liiklust ja ühendab teid kvalifitseerumate kohalike väljavaadetega geograafilise sihtimise kaudu.
  • Reputatsiooni haldamine: jälgib teie sotsiaalse meedia kohalolekut, sealhulgas veebipõhiseid ülevaateid erinevatel platvormidel, blogipostitustes, tweetsides ja muudes sotsiaalsetes võrgustikes. Kasu väikeettevõtetele, parandades ebatäpseid andmeid. Tehke samme, et teie kliendid kuuleksid. On oluline, et vastate asjakohaselt ja julgustaksite kliente postitama lojaalsed arvustused.

small business seo

Kuidas saavad väikeettevõtted otsingumootorite turustamisest kasu?

Otsingumootorid on aastate jooksul oluliselt arenenud, ja nii tegid ka efektiivseid SEM-i. Tänapäeval on suur hulk linke teie ressursi jaoks vähem kui nende linkide kvaliteet. Pikk lugu on lühike, veebisait, mis lingib teie ressursile, peaks olema teie ettevõttele väärtuslik ja teie ärisektoris austatav.

Kinnisvaraettevõtte puhul on näiteks populaarse kindlustusagentuuri veebisaidilt saadav lüli kaalukam kui lingist mood blogist või veebisaitidest, millel on rämpssisu sisu.

On mitmeid viise, kuidas saate oma linkide kvaliteeti suurendada. Semalt eksperdid soovitavad järgida järgmisi:

  • Värske ja kasuliku sisu loomine korrapäraselt, olgu tegemist artiklite, blogipostituste, juhtumiuuringute, valgete dokumentidega või isegi selgitavate videotega;
  • sisu sisestamine looduses;
  • oma sisu jagamine;
  • ühenduste loomine kohalike firmadega nende saitidel tagasilinkide saamiseks;
  • Kohaliku ressursi lehe loomine, mis pakub teie piirkonnas teavet väikeettevõtete või sündmuste kohta, nii et teised kohalikud saidid linkivad teie veebisaidi lehele.

Pakkimine

Kui soovite olla kindel, et inimesed leiavad teie saidi kiiresti, kui nad vajavad teie tooteid või teenuseid, siis võite paremini arvestada otsingumootori turundusega Source .

December 22, 2017