Back to Question Center
0

Mis on muutunud tervishoiuteenuste sektoris SEO teenuseid?

1 answers:

Aeg lendab kiiresti. Pole üllatav, et tervishoiuteenuste SEO on viimastel aastatel palju muutunud. Tänapäeva artiklis räägin kõige olulisematest muudatustest, mis on viimase paari aasta jooksul puudutanud ettevõtte SEO teenuseid, nii et meditsiinitöötajate jaoks oleks lihtsam otsustada, kuidas peaks nad oma veebisaite ajakohastama. Niisiis, lähemale punktile.

business seo services

Pika vormisisene sisu on võti

2017. aastal pöördub veebidesse mitmesuguste tervisega seotud teemade kasvab jätkuvalt. Inimeste otsingupäringud muutuvad pikemaks ja üksikasjalikumaks. Selle tulemusena muutub Google kasutaja kavatsuste tuvastamiseks ja asjakohasemate tulemuste tagastamiseks paremaks.

Võttes arvesse ülaltoodud tähelepanekuid, võime teha järgmised järeldused: otsingumootorid eelistavad pika kujuga veebisaite, originaalsisu, mis vastab selle sihtrühmale. Kuna tänastel otsingumootoritel on võimalik oma sisu kvaliteeti kiiresti kindlaks määrata, on soovitatav keskenduda informatiivsete ja loetavate tekstide loomisele.

Haiglate ja meditsiinipraktikate puhul peavad nad SEO-kampaania koostamisel rohkem keskenduma kindlate märksõnade eesmärgile. Uurimine, veebisaidi optimeerimine ja sisu korrigeerimine on kolm asja, mida tervishoiuteenuse pakkujad peaksid kaaluma, kui nad hakkavad sügavamalt SEO-sse minema.

Mobiilse optimeerimise ja loodusliku lingi loomise tähtsus

2012. aastal käivitas Google ühe olulise uuenduse. See kõik oli koht, kus saite kõrgemaks, kui nad kasutaksid looduslikku lingi taktikat. Lihtsamalt öeldes, kui äriteenused pakuvad kvaliteetset SEO-lingid ja ehitavad oma võrgu nii loomulikult kui ka ausalt, saavad nad Google'i võimsuse suurenemise ja SERP-i kõrgema auaste. Pidage meeles, et sisu peab olema ka kõrge kvaliteediga ja asjakohane kasutaja otsingute puhul. Pidage meeles: Google teab, kas keegi on teisele saidile teksti kopeeritud.
Kolm aastat hiljem muutis Google oma positsiooni algoritmi veelgi - otsingumootor hakkas eelistama mobiilis optimeeritud veebilehti. See sunnitud meditsiiniline tava optimeerida oma ressursse ja sihtlehti mobiilseadmete jaoks, et säilitada oma positsioon.

business seo

Pakkimine

Nagu näete, on esimene asi, mida tervishoiuteenuse osutajad peaksid mõistma, miks külastajad tulevad oma veebisaidile. Teine samm on uuendada saidi alade optimeerimine - see võib teie veebisaidi auastet suurendada. Kui saate aru, millised vastused teie patsiendid otsivad, anna neile asjakohane lugu, mis näitab, milline taktika töötab nende puhul kõige paremini. Samuti on hea mõte veebisaidi analüüsiteabe kasutamiseks parema nähtavuse jaoks.

Nagu näete, on SEO tulevik kogu konteksti. Teie SEO strateegia peaks põhinema teie patsientide prioriteetsete vajaduste kindlaksmääramisel. Keskendu väärtusliku ja huvitava sisu loomisele - varem või hiljem aitavad otsingumootorid teile kõrge otsinguastmega. Praeguseks kõik. Kui teil on küsimusi või soovite jagada oma SEO ideid äriteenuste parandamiseks, ärge püüdke meie Semalt meeskonnaga ühendust võtta. Meile meeldib kuulata meie lugejaid Source .

December 22, 2017