Back to Question Center
0

Kuidas sotsiaalseid tavasid SEO parandada?

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine ja sotsiaalmeedia turundus on kaks tihedalt seotud ja omavahel seotud mõtet, mis toovad veebisaidile kõrge kvaliteediga ja sihitud liikluse. Sotsiaalmeedia võib aidata teie SEO-jõupingutusi, sest peaaegu kõik teie potentsiaalsed kliendid kasutavad sotsiaalse meedia platvorme nagu Facebook, Twitter, Instagram, Google+ jne.Paljud kohalikud ettevõtted ei loo tänapäeval isegi veebisaite ega sihtlehti.

Nad müüvad oma tooteid ja teenuseid otse oma ärikontolt sotsiaalmeedia platvormidel. See on nutikas otsus, kuna siin võite ligi meelitada ligikaudu sama palju asjaomaseid kasutajaid oma äri kui otsingumootorites. Praegu on sotsiaalmeedia platvormid taskukohaseks ja tõhusaks viisiks, kuidas ettevõtteid veebis hallata. Kuid kui räägime komplekssest SEO ja SMM-ist, siis tasub öelda, et Google kinnitab, et Facebookis jagatud linke kasutatakse hierarhiasignaale. Sellepärast on kõrgel positsioonil olevatel saitidel rohkem sotsiaalseid vihjeid.

enhance seo

Kuidas sotsiaalse meedia abil suurendada otsingumootori optimeerimist?

Nii SEO kui ka sotsiaalmeedia turundus on orgaanilised sissetulevad lähenemised, mille eesmärk on luua atraktiivne identiteet, mis toob potentsiaalsetele klientidele. See tähendab, et SMM võib oluliselt parandada teie veebisaidi paremusjärjestust. Olgem arutanud sotsiaalset meediat, võib teie otsingumootori optimeerimise jõupingutusi parandada.

  • Link potentsiaal

Veenduge, et avaldate kvaliteetse sisu sotsiaalse meedia olete, seda rohkem võimalusi kasutajatel on näha teie kvaliteetset sisu ja jagada see on. Niisiis, teie sotsiaalse meedia platvormidel on asjakohane ja ajakohane sisu, kuna see võib suurendada teie linkide potentsiaali. Mida rohkem teie ühiskondlikku meediat jagate, seda rohkem kasutajad peavad teie kvaliteetset sisu nägema ja seda jagama. Nii et sotsiaalse meedia asjakohane ja ajakohane sisu aitab potentsiaalseid linke meelitada. Mõned firmad pakuvad SMMi eksperte, et parandada nende kohalolekut sotsiaalmeedias. See on üsna mõistlik, eriti kohalikele ettevõtetele. Pole tähtis, kas reklaamite oma äri Facebookis, Twitteris või Instagramis. Kui loote ainulaadse ja potentsiaalsete klientide jaoks kasuliku sisu, on tõenäolisem, et saate linke teistelt veebisaitidelt.

  • Muutke vaatajad lojaalsed

Sotsiaalse meedia turul edu saavutamiseks peate olema ennetav ja jõudma inimesteni, kus nad on. Selliste sotsiaalse meedia platvormidega nagu Facebook, kus peaaegu 2 miljonit aktiivset kasutajat, võite oma veebisaidi luua ja sihtida oma potentsiaalseid kliente. Niisiis, kui te kavatsete oma saidi hinne parandada ja oma SEO paremaks muuta, peaksite oma sotsiaalset mängu üles aitama. Sotsiaalse meedia ettevõtete kontod võimaldavad veebisaitide omanikele nende sihitud vaatajaskonnale lähemale jõuda. Võite näidata oma järgijatele oma tööstusharu löömist ja kaasata neid selles protsessis. Kasutage kõiki saadaolevaid suhtlusviise oma publikuga, näiteks võistlusi, online-uuringuid, auhindu ja nii edasi. Kõik need meetodid teevad teie jälgijad oma brändile lojaalsed ja aitavad teil neid pidevalt klientidele maksta.

do seo

  • Branded searches

Kui teie potentsiaalsed kliendid google oma kaubamärgi pluss märksõna fraas, see võib aitavad teil võrrelda otsingutermineid. Näiteks otsivad kasutajad tootemargi nime + nutitelefoni ja suhtlevad saidi sisuga, mis annab neile kogu vajaliku teabe. Sellisel juhul arvab Google, et kuna teie leht vastab sellele päringule hästi, oleks see asjakohane ka üldise päringu "nutitelefonide" jaoks ja selle otsingutermini paremaks muutmiseks oma saidil Source .

December 22, 2017