Back to Question Center
0

Kui peitub õige SEO seletus, kaaludes Search Engine Marketing?

1 answers:

Ma saan sageli kuulda ebameeldivaid vastuseid paljudelt ärijuhtidelt ja isegi edukatele, arukatele ja arukatele juhtidele. Kõik nad kaebavad, et nad on segaduses otsingumootori turunduse (SEM) tingimustega ja asjakohase SEO selgitusega. Tegelikult on mõlemad mõisted suured ja seega saavad tootmisharu ettevõtjad seda tavaliselt vahetada. Olgem silmitsi sellega - enamik neist on liiga kaugel tõeliselt täpsetest, vaid pigem tekitades segadust.

Lõpetame lõpuks selged asjad. Jah, otsingumootori optimeerimine (SEO) ja otsingumootori turundus (SEM) on tõepoolest adresseeritud otsingumootoritele. Kuid nad teevad seda kahel erineval viisil, vähemalt paari erineva sõna kasutamiseks. Ma mõtlen, turundus ja optimeerimine said väga laialdased ja laiad määratlused, mitte öelda nende üldist rakendamist. Soovitan otsida lühidalt kõige olulisemaid erinevusi nende vahel, et saada õige arusaam SEM-st, täidetud täiesti selge SEO seletus.

 seo explanation

Võtame toornafta analoogia, et näha vahet korraga. Kujutage ette, et teie digitaalne turundus on auto. Korrektseks töötamiseks peab teie mootor hoolitsema oma mootori eest hoolikalt, näiteks kütusevaru korduvas hoidmises. Lähtuvalt neist tuletatud metafooridest saame jätkata lihtsat võrdlust. Jah, minu julge võrdlus pole kaugeltki täpne tähelepanek, kuid nad peavad seda vähemalt praegu tegema.

Mootori hoolduse käsitlemine oleks paralleelne otsingumootori optimeerimise protsessiga. See hõlmab erinevaid aspekte, nagu rõhu, õli, vee taseme kontrollimine, samuti hõlmab see mitmeid muid töökohti, et mootor töötab. Parema jõudluse saavutamiseks võite alati saada lisaribasid või asendada need olemasolevatega uuematega. Nii saate saavutada iga päeva jaoks kõige tõhusama sõiduoskuse. See on minu arvates lihtsaim SEO seletus. Selle analoogia veelgi veenvamaks muutmiseks võime lihtsalt võrrelda seda autotüübi tõeliselt ebameeldiva aspektiga, mida vihkasid suurte juhtide osakaal, tunnistan ma.

Teisest küljest võib Search Engine Marketingi võrrelda vältimatu ja korduva vajadusega lisada värsket gaasi oma auto kütusepaaki. Võttes eelneva viite võrdselt kulukatele hooldustöödele lihtsustatud SEO selgituse saamiseks, ilmneb, et peaaegu kõiki säilitamistingimusi ja remonditöid on võimalik minimaalselt mõnele põhialale. Seda tehes (e. g. , teie veebisaidi käitlemine ainult täielike SEO jõupingutustega), suudate teil kauem pikka aega kauakestvaid kulutusi kauem edasi lükata, kuid hoia oma sõidukit vähemalt rummalt allapoole. Teisest küljest on SMM-i kütuse taaskasutamine endiselt asendamatu, mistõttu jääb ainus võimalus oma mootorit kasutada, sõites oma teed, kus sa tahad ja kui vajate kogu aeg.

seo marketing

Kokkuvõte

Nii SEO kui ka SEM tegutsevad samas valdkonnas. Ma pean silmas oma veebipõhise platvormi külastajate arvu suurendamist. Ausate SEO-seletuste puhul toob hästi optimeeritud ja hooldatud veebisaidi veebisait teile rohkem orgaanilist liiklust. See on pikaajaline ja vaevarikas investeering, mis kinnitab teie püsivat klientide tegelikku voolu ja seega ka tulusid. SEM-i kihlveod tasulisel otsingul, teiselt poolt, tuleb pidevalt sööta sularahaga. See suunab teie liikluse kohe, seega näitab kohe tulemusi, kuid oma teel Source .

December 22, 2017