Back to Question Center
0

Kuidas ma saan kasutada oma kodulehe jaoks parimaid SEO tavasid?

1 answers:

Koduleht on teie saidi kõige võimsam ja oluline osa. See toimib teie saidi sisu eelvaadena ja võimaldab kasutajatel mõista, kas nad peavad oma veebisaidil jääma või mitte. Hästi optimeeritud koduleht võib suurendada saidi konversioonimäära ja parandada oma positsioone. Kahtlemata võib SEO-sõbralik koduleht vähendada põrkumise määra ja parandada kasutajate kogemusi teie saidil.

Sellega seoses on teie koduleht teie saidi kõige olulisem osa, mis annab teie ettevõttele esimese mulje. See on saidi kõige külastatud leht, mis annab kasutajatele teie ärimaailma mõistmise. Kuna teie kodulehekülg kannab teie saidi jaoks suurimat väärtust, peaksite pöörama tähelepanu sellele kvaliteedisisu kirjutamisele. Selles artiklis leiate mõned näpunäited selle kohta, kuidas luua ja optimeerida saidi avalehe sisu, et meelitada rohkem teisi külastajaid ja parandada saidi paremusjärjestust.

homepage seo best practices

Koduleht SEO parimad tavad

  • Loo täpne ja atraktiivne pealkiri

A lühike ja otsene pealkiri on parim viis, kuidas kasutajatel paremini oma äri mõista. Teie pealkiri peaks olema paksus ja täpne, et anda kasutajatele oma saidi sisu mõte. Kasutajad, kes sirvivad võrku, et leida asjakohaseid tooteid või teavet, ei tea teie ettevõttest midagi. Esialgu nad näevad teie saidil pilku, et kontrollida, kas see aitab neil oma otsingut aidata või mitte. Teil on huvi jäädvustada vaid paar sekundit. Parim viis on teha oma kodulehekülg kasutajasõbralikuks ja rakendada tegevusele kutsumise strateegiat. Peate looma lühikese ja atraktiivse avalduse, mis peaks edastama kõige väärtuslikuma teabe teie ettevõtte kohta. Teie pealkiri peaks kutsuma teie saidi külastajaid üksikasjalikuma teabe saamiseks sügavamaks saidi lehtedele.

  • Asjakohane sisu

Kodulehel oleva sisu tavaline kogus on 400-500 sõna. Te ei tohiks oma kodulehekülge sisu üle koormata, kuna peate tarbijate tähelepanu juhtima, selle asemel et anda neile midagi lugeda. Kui teie sisus on üle 500 sõna, siis kasutajad tõenäolisemalt sulgavad teie saiti, suurendades saidi põrkumise määra ja vähendades oma pingeread. Teie sisu peaks olema informatiivne, huvitav ja teie ettevõtte jaoks asjakohane. Soovitav on jõuda kodulehe sisule pika sabaga märksõnade abil, et lasta roboteid hõlpsasti ja kiiresti indekseerida. Kogu teie avalehe teave peaks olema teie potentsiaalsetele klientidele väärtuslik, öeldes neile, kuidas nad saavad oma tooteid või teenuseid kasutada. Veenduge, et teie märksõnad voolavad sisult loomulikult. Ärge sisestage oma avalehte märksõnadega, kuna see muudab selle mõista ja võib teie saidi paremusjärjestust halvendada.

seo practices

  • Visuaalne sisu

Kvaliteet ja atraktiivsed pildid räägivad palju oma äri ilma sõnadeta. Teie pildid avalehel võivad kohe kirjeldada oma brändi mõningaid aspekte. Seepärast peavad nad olema elavalt kujundatud, atraktiivsed ja eredad. Kui müüte riideid või toitu, võite palgata professionaalset fotograafi, kes teeb teile professionaalse portfelli oma toodetest ja töötajaist Source .

December 22, 2017