Back to Question Center
0

Millised on kõige levinumad otsingumootori optimeerimise strateegiad?

1 answers:

Arvestades SEO kui tervikliku komplekti meetodeid, mille lõplik eesmärk on saada oma veebisaidi kõrgemalseisvale nimekirjale SERPs, on kolm peamist otsingumootori optimeerimise strateegiat. Neid kasutab lõviosa eri võimsusega ettevõtetest kas vähesel määral tegutsevad ettevõtted, kes soovivad alustada oma tegevust võrgus juba algusest peale või kes on juba saavutanud mõningaid veenevaid tulemusi traditsioonilisest tellistest ja mörtlikust ettevõttest ning tunnevad vajadust minna edasi ja liikuda võrgus.

search engine optimization strategies

Kas olete valmis proovima ennast DIY SEO või on juba jõudnud hästi formuleeritud otsus saada kogenud vana tööstusharu ekspertide meeskond, peate olema teadlik kolmest põhilisest otsingumootori strateegiast. Ärge unustage neid enne veebisaidi optimeerimise alustamist.

See on lihtne olla hea

Alustame White Hat SEO-ga, mis on kõige tunnustatud ja laialdasemalt kasutatav tehnika, eemale ülejäänud otsingumootori optimeerimise strateegiatest. Valge mütsi taotlemine tähendab, et optimeerimine töötab veebisaidi otsingutulemuste täiustamiseks, rangelt järgides Google'i juhiseid ja soovitusi. White Hat SEO teeb kihlvedusid ainult õiglaste ja rikkumistega mitteseotud tegevuskavade, näiteks kvaliteetse sisu arendamise, korrektse (mitte tasutud!) Linkide loomise, HTML-optimeerimisega. Jah, see on raske teha. Kuigi White Hat SEO-i õige tee valimine tähendab, et tunnete end kindlalt ja tuginevad mõnikord tagasihoidlikule ja lihtsalt järkjärgulisele, kuid siiski püsivale ja pikaajalisele edetabelile.

Tumedale küljele üleminek

Nagu White Hat SEO-taktika pahatahtlikud antipoodid, on Black Hat otsingu optimeerimise strateegiad pigem tulemustele suunatud kui pelgalt korralikud mängijad. Black Hat SEO kasutab Google'i otsingu algoritmides tõeliste nõrkade kohtade kasutamisel erinevaid tehnilisi skeeme. Peamine eesmärk jääb aga samaks - veebisaitide kõrgemate paremusjärjestuste saamine. Pimedas küljes astumine võib pakkuda teile ettearvamatut ja mõnikord isegi ohtlikku, kuid kiiret, kuid lühiajalist kasu pingereas. Seda tehes hakkab Black Hat SEO tavaliselt kasutama linkide rämpsposti, peidetud või varjatud teksti sisu, märksõnade täidisega ja paljude muude rikkumistega.

seo strategies

Võttes kõike kokku

Seal on nn halli mütsi SEO, mis lihtsalt ühendab kahe kõige olulisema otsingumootori optimeerimise strateegia parimad tulemused just vaatasin läbi. Tegelikult on tark Gray Hat SEO kõige tõhusam õiguslik taktika, kui võimalik, kasutades neid mõningaid paljutõotavaid rikkumisi, mida massid siiski veel ära ei kasuta. Sel moel on võimalik saavutada üsna mõistlik edu, ilma et peaksite maksma liiga suurt riski, et Google saaks rikkumise eest karistada.

Loomulikult peaks nende vastandlike otsingumootori optimeerimise strateegiate valimine olema üksikisiku isiklik valik. Teie otsustada, kuidas te kavatsete tegutseda. Pidage meeles ühte väikest asja - otsingualgoritmide nõrkade kohtade kasutamine võib tunduda üsna atraktiivne neile, kes otsivad ainult kiiret edetabelit. Kuid Google jälgib endiselt Internetti. Nii et, kui mängite vääramatut mängu, pidage meeles, et seda saab igal ajal karistada, alustades karistusega kergejõustikku ja kuni kogu domeeni volituse tühistamiseni Source .

December 22, 2017