Back to Question Center
0

Kas on võimalik saada blogimisega otsingumootori turunduse ekspert?

1 answers:

Tänapäeval on levinud arvamus, et iga edukas blogija võib areneda suurema oskuse saada otsingumootori turunduse ekspert. Ja kuidas see idee realiseeritav on? Lõppude lõpuks kas see on mõtet? Kuid ma olen kindel, jah, nii. Asi on selles, et kui üsna aktiivne blogger, pole ma kunagi mõelnud ennast nagu otsingumootori turunduse ekspert. Sellegipoolest näib, et blogimine ja loendi loomine käib käsikäes, arvestades, et kogenud bloggeril on ennetav otsus, et panna õige ülesanne tööle. Nii et vaatame kogu lugu.

search engine marketing expert

Umbes seitse aastat tagasi käivitasin oma esimese blogi. Minu blogimisprojekt oli pühendatud mootorratastele ja nüüd võin olla kindel, et vähemalt üks asi - seda tehes olin õnnelik, et oleksin kunagi teinud parima karjäärivõimaluse. Need ajad möödusid, ja ma ei mäleta midagi erilist, välja arvatud minu igavuseks surma, nagu ma lihtsalt ootasin oma endise bossiga, sest mõned imelikel põhjustel panid ametliku paigutuse kuupäeva kinni. Aga nüüd olen rõõmus, et silmitsi selle ebameeldiva kogemusega. Lõppude lõpuks töötavad ma mitmed suurepärased käivitajad ja mul pole aega puhata. Mõne päeva pärast meenutades mõistan, et peamiselt blogimine on muutunud digitaalse turunduse spetsialisti oma praeguste edusammude lahutamatuks osaks. Mõnikord ei saa ma vaevalt uskuda, et see on toiminud, sest kahe viimase aasta jooksul osalesin liiga paljudes digitaalse turunduse moodulites, nagu sisu, sotsiaalmeedia ja e-turunduse, otsingumootori optimeerimise, integreeritud digitaalreklaami ja mõne muu funktsionaalse asjad, mida ma isegi ei suutnud lihtsalt inglise keelde panna.

tegutsesin vaid selleks, et juhtida kvaliteetseid veebiturunduskampaaniaid üksikute klientide jaoks, kes soovisid, et oma uusi kaubamärke kasutusele võetaks ja hakataks hakkama alates hetkest, mil hakatakse minema. Mul ei olnud mingit isiklikku huvi saada spetsialistiks mitte üheski neist, vaid ühel päeval oli mul äkitselt aru saanud, et see on lihtsalt visatud sügavale sukeldumiseks sellistes asjades, oli ma omandanud lõviosa nendest, makstes sel eesmärgil peaaegu mingeid täiendavaid jõupingutusi.

seo expert

Ja siin jõuame lõpuni. Kuidas saada otsingumootori turunduseksperdiks ilma kogu elu tegemata? Ja ma vihkan traditsioonilisi meetodeid, sest nad tarbivad tavaliselt liiga palju jõupingutusi õppimisperioodi nulltuuma sularaha tagastamiseks. Ma usun, et saate ainet õppida ainult siis, kui rakendate uusi teadmisi ja jätkate samm-sammult edu saavutamist. Ja võttes arvesse nende muutuvat olemust, vaatame iga oskust, mis aitavad teil saada otsingumootori turunduseksperdiks, alustades just teie blogist. See võib tunduda üllatav, kuid te ei saa enam orgaanilist liiklust panustada.

Nii et te ei pea ootama, kuni teie uued blogipostitused seda saavad. Nüüd saate traction peaaegu kohe, ainult kasutades Google Adwords (või Bing Reklaamid näiteks) mõõduka kulu, arvestades, et maksate peamiselt teadlikkust või püsivat märksõna uuringute. See kõik on vajalik, et saaksite hakata otsingumootori turunduseksperdiks saama. Loomulikult on lisaks selle taktika kasutamisele veel palju kraami, nagu reklaamikampaaniate ja reklaamide loomine, samuti optimeerimise hindamine ja optimeerimine kõigele, mida saate kasutada. Sel moel hakkate järk-järgult omandama teema, et saada lõpuks raske otsingumootorite turunduse ekspert Source .

December 22, 2017