Back to Question Center
0

Kuidas ühendada veebisaidi disain ja otsingumootori optimeerimine?

1 answers:

Enamasti on uue raamistiku käivitamisel peaaegu iga online-äri jaoks lõviosa kaalutletud sageli veebisaidi kujundamisel ja otsingumootori optimeerimisel (SEO). Olgem silmitsi sellega - atraktiivne, kasutajasõbralik ja professionaalne veebidisain on peamised probleemid, kui pakume lihtsat ja mugavat külastaja juurdepääsu. Aga mis siis, kui ma ütlen, et kõik need rasked tööd veebisaidi kujundamisel võivad lõppude lõpuks lihtsalt raisata? Mis siis, kui Interneti-kasutajad ei näe kunagi sellist veebisaiti, mis on Google'i väljaannete tipp-loendis kuvatud? Sellepärast ma mõtlen allapoole, et ma arutleksin teie tööde tiheda koostöö tähtsuse üle veebisaidi kujundamisel, kus otsingumootori optimeerimine läks alati käsikäes.

website design search engine optimization

Visuaalne SEO

Iga veebilehe kujunduse otsingumootori optimeerimine algab pannes kogu oma visuaalse sisu kooskõlas otsing algoritme. Ma mõtlen alt-siltide saamist igale teie veebisaidile paigutatava pildi juurde. Asi on selles, et enamik otsingumootoreid (nagu ka Google ise) ei saa visuaalset sisu lugeda, välja arvatud juhul, kui kõik pildid on sisestatud kirjalikult vajaliku kirjeldusega. Veelgi enam, teie veebisaidi liiga suured pildid on liiga suured pildid kindlasti aeglustavad teie üldist laadimiskiirust, seega teevad hirm kõige kõrgemal tasemel SERPs. Sellepärast on oluline, et visuaalne sisu vähendataks, juhtides tähelepanu juhtivatele SEO juhistele piltide nimesid valides ja sisestades need õiged märksõnad, mida potentsiaalsed kliendid tõenäoliselt otsingupäringusse lisavad.

Vastutustundlik veebisaitide disain parandab otsingumootori optimeerimist

Tänapäeval kasutatakse sagedamini Interneti-sirvimiseks kaasaskantavaid seadmeid. Arvestades, et potentsiaalsete ostjate arv kasvab, otsivad vajalikke tooteid või teenuseid nutitelefonide ja tahvelarvutite kaudu, edastatakse mobiilisõbraliku veebidisaini SERPs kõrgem järjestus. Seega on Google hakanud neid veebisaite karistama, ilma et oleks korralikke funktsioone, mis on kohandatud parema sirvimise kogemuse saamiseks teisaldatavate seadmete kaudu. Sellepärast on mõistlik mõte alati hoida oma reageerivaid veebisaitide disainilahendusi, mis jätavad Otsingumootori optimeerimine tööle samal ajal. Sellisel viisil toimige järgmiselt: ärge unustage veenduma, et teie sisu reageerib hääletaotlustele. Pealegi on ekspertidelt soovitatav, et teie veebisaidile oleksid lisatud mõned hästi optimeeritud KKK-i sektsioonid. Pidage meeles, et sellised teenused on juba saanud MUST, et vastata praeguste küsimustepõhiste häälsotsimiste vajadustele.

website design

Töö oma URL-idele

Siin on üks lisavõimalus veebisaidi disaini ja otsingumootori optimeerimise parandamiseks. Ma pean silmas, et peate domeeninime valimisel arvestama täpselt. Arvestades, et olete selle juba saanud, soovitatakse teil taotleda Google'i sõbralike nimede kasutamist iga teie veebisaidi lehe jaoks. Kas iga URL-i ja lehe pealkirja ümberkujundamine peab sisaldama asjakohast kirjeldust, mis on rikas sihtmärksõnade ja fraasidega. Nii teete oma veebisaidi disaini jaoks suurepärase ja kasutajasõbraliku parenduse, kusjuures otsingumootori optimeerimine aitaks Google'i indekseerimise roboteid paremini indekseerida Source .

December 22, 2017