Back to Question Center
0

Kuidas ma saan Instagram SEOiga hakkama saada?

1 answers:

Pole vaja seda ultra populaarset veebipõhist platvormi luua, kus iga kasutaja võib tunda end professionaalse programmina. Siin on Instagram ise, pakkudes üle 50 miljoni fotot, mida jagatakse iga päev. Instagrami abonentide püsiv vaatajaskond laieneb jätkuvalt, kuna üha rohkem inimesi tunneb oma ainulaadset kasutuskogemust, mis on fotograafia teema suhtes täiesti asjakohane, ning edukalt ühendab endas parimaid sotsiaalseid linke. Sellepärast ei ole Instagram SEO idee brändi juhtimise edendamiseks, orgaanilise liiklusvoogu suurendamiseks või mis tahes muu platvormi digitaalse turunduskampaania jaoks kaugeltki mingisugune uus järeldus.


Võimaldab oma kaubamärgi tugevamat teadlikkust

Põhimõtteliselt pakub Instagram mugavat platvormi sõpradele fotode jagamiseks erinevatest efektidest või filtritest redigeerimise jaoks, samuti on see valmis rühmitustega varjamiseks, mis võimaldab iga kasutaja jaoks sihtimist otsida - sava 215 55 r16. Siin võib leida ainult fotograafiaalaseid oskusi - alates mõnest vintagefiltrist kuni isekunstist kuni professionaalsete fotofotostuudioteni. See tähendab, et sotsiaalsete kontode kasutamine Instagramil võib lasta teie ettevõttel laiemad reklaamimisvõimalused, pöörates tähelepanu potentsiaalsetele klientidele rohkem individuaalsel tasemel.

instagram seo

Alustamine

Üksikasjalike kaubamärgiga kontode käitamine Instagramis on loomulikult lihtne ülesanne. Kuid enne ärritusse viimist peate meeles pidama järgmisi asju. Esiteks ei ole siin vaja avaldada ainult iga brändi jaoks mõeldud kvaliteetseid pilte iga päev. Teenuse põhiidee on see, et pildile antakse loomulikum pilt, seda tugevamat vastust saab tõenäolisemalt saada. Ärge kunagi tegutsege liiga ametlikult, kuna kasutajaid ei meeldi kunagi. Kõige tavalisemate asjadega, nagu näiteks visuaalsete lahenduste ja muu sarnase mõtlemisega, lihtsalt ärge unustage oma äsja loodud profiili kinnitada otseühendusega, mis ühendab selle ettevõtte veebisaidiga.

Tere tulemast võistlusele

Instagram fotokonkursi pidamine on tõenäoliselt kõige lihtsam viis oma kohaliku online-kohaloleku tugevdamiseks, pidage meeles, et teie sündmus osalevad kasutajad hakkavad automaatselt käima reklaamida oma brändi hashtags ja tema enda järgijaid või sõpru. Ja see on terve suund, kus on fännide arv pidevalt kasvamas. Kui soovid kasutada hashtagseid märksõnu, soovitan lasta publikul põhinäidet teada anda paar nädalat enne eelseisvat sündmust. Selleks, et muuta oma võistlus rohkem huvitavaks, ärge lootke mõistliku tasu pakkumist, et tõelist tegevust kütta. Nii saate kaunist väikest reklaami ilma kulutusteta kulutamata, samas kui saate tunda oma sihtrühma reaalset elu ja eelistusi.

seo instagram

Tee rohkem, kaasata rohkem ja orgaaniline liiklus kasvab

Keskne kontseptsioon siin mõtleb Instagrami kui SEO märksõnad ja metakoode. Pidage meeles, et oleks "Instagram SEO" vajab puhast entusiasmi ja loovust, et teie peamised teemad ja asjakohased järgijad oleksid alati kaasatud. Pange piisavalt aega, et säilitada ajakava mõne huvitava sisupanga ja tagasiside kommentaaride jaoks viivitamatult. Pole vaja muretseda - originaaltekstid on Instagram SEO-i jaoks hästi kasulikud, nagu ka teised traditsioonilised sotsiaalse meedia vahendid. Pange tähele, et see Instagram on koht mälumärkide jagamiseks, kaasaegsete suundumuste ajakohastamiseks ja piltidega seotud toodete või teenuste jaoks.

December 22, 2017