Back to Question Center
0

Kuidas veebi ja SEO arengut kõige paremini hallata?

1 answers:

Kui teie veebisaidi veebipõhine reklaamimine paneb rohkem orgaanilist liiklust kui vedurivõimsus, peaksite kaaluma järgmist lühikest arutelu. Ma usun, et iga võrgupõhine edutamiskampaania peaks alati tuginema õigele veebi- ja SEO-arendusele, mis on nii lähedalt käsikäes. Vaatame seda - otsingumootori optimeerimine on rohkem märksõnauuringutest, mida toetab korralik sisuturunduse strateegia. Kuid seal on ikka veel liiga palju tehnilisi aspekte, mis sageli stseenile jäävad - vps hosting windows usa. Kuid just need tehnilised küsimused määravad iga veebi lehe järjestuse SERP-i loendis. Ma pean silmas, et kui teete oma SEO, peate alati arvestama õige iga teie veebilehe kodeerimisega, algusest peale.

seo development

Tere tulemast indekseerimise

Esimene asi, mida tuleb teha nii veebilehe kui ka SEO arengu, on tagada Iga teie veebisaidi osa on indekseerimiseks vähemalt kättesaadav, ma ei mõtle midagi, mis blokeerib indekseerivad robotid iga teie sisu andmete lugemisel. Sel viisil soovitan kasutada Google'i otsingukonsooli indekseerimise jaotises Indekseerimise käsku Fetch, et kontrollida oma veebisaidi esialgset välimust otsingumootorite vaatepunktist. Siin on ainult üks peamine soovitus - püüa hoida kõike HTML-vormingus, lihtsalt vältige Flash-i või Silverlighti kasutamist oma olulistele veebilehtedele. Kui kõik paistab õigesti ja teie veebisait on vähemalt indekseeritav, näete allpool paari lühikest nõuannet parema kasutajakogemuse jaoks ning samuti otsingumootorite poolt potentsiaalselt kõrgemat järjekohta.

Puhtad URL-id

Teie veebisaidi URL-id on põhieesmärgi elemendid, nii veebi- kui ka SEO-arenduse ning parema kasutuskogemuse kohta. Tehke oma URL-id nii lihtsaks kui võimalik, et otsingrobotid neid mõistaksid, samuti reaalsed kasutajad. Vabanege asjatutest URL-iandmetest, mis võib tekitada segadust kas Google'i enda või teie veebisaitide külastamisega. Ühelt poolt ei võimalda teie URL-ide optimeerimine inimesi tõenäolisemalt klikkida, mitte öelda, et seda jagada. Samal ajal võivad otsingumootorid teatud raskustega silmitsi seista, kui nad mõistavad selle asjakohasust konkreetse märksõna suhtes.

website development

Võttes arvesse õiget veebi ja SEO arengut, saate oma URL-id optimeerida järgmiste parameetritega:

  • lehe URL peaks olema nii lühike ja informatiivne kui võimalik. Soovitan oma URL-e lisada ainult õigetele ja asjakohastele märksõnadele või fraasidele, mis sobiks ideaalselt veebisaidi teema järgi.
  • Mitte kunagi ei tohi oma URL-e märksõnu üle kanda, indekseerimine peab olema nii selge kui võimalik. Ärge unustage, et jätke stopp-sõna kõik kulud välja (näiteks kõige sagedasemad: "," "," "," "," ", jne. )
  • Kasutage alati viiteid, et eraldada oma URL-ide sõnastusjärjestus. Unustage alakriipsud, kuna otsingumootorid neid peaaegu ei tunne. See loob muidugi indekseerimise ja indekseerimisega mõningaid teravaid võimalikke raskusi.
  • Säilitage õige võtmesõnade järjekord, asetades oma märksõnad põhieesmärgi lähemale iga URL-i algusele. Pidage meeles, et nende loogika kohaselt on otsingumootorite robotid suurema rõhuasetusega neile potentsiaalsetele starter-märksõnadele.

Muide, oleks veel üks põhjus, et teie URL-id oleksid võimalikult lühikesed, i. e. , säilitades ja suurendades märksõnade kogumassi URL-ides. Kuid samal ajal muutke oma URL-id loomulikult ümber, justkui oleksid nad vaid teie sisuga kirjalikud osad. Nii saate rämpsposti või madala kvaliteediga sisuprobleeme vähendada miinimumini.

December 22, 2017