Back to Question Center
0

Millised on artikleid otsingumootori optimeerimise põhielemendid?

1 answers:

Täna räägime artiklite peamistest elementidest, mis on sisu, kood ja usaldusväärsus. Need kolm on iga eduka SEO kampaania põhijooned.

Loe edasi, et mõista, kuidas kirjutada sisu, mis pole mitte ainult otsingumootorite jaoks optimeeritud, vaid ka inimestele meeldiv - mod brands. Niisiis, lähemale punktile.

search engine optimization articles

Kõik keerleb sisu ümber

Kirjutamine otsingumootori optimeerimise artiklid:

Sisu on tõepoolest kuningas. On tõsi, et veebisaidil ilma märksõna laadimata HTML-tekstita on ressursside null võimalus Google'is kõrge nähtavuse saavutamiseks. Nagu te juba teate, ei suuda otsingumootorid lugeda seda, mida nad ei näe.

HTML-i jõudmine on esimene, mida otsingumootorite ämblikud teevad veebisaidi indekseerimise ajal. Kui nad seda teevad, saavad nad kiiresti teie sisu lugeda ja mõista. Juhul, kui teie eesmärk on Google'i otsingumootoris kõrge positsioon, siis on oluline tagada, et teie sihtmärksõnad oleksid kõikidel veebisaitidel. Mõelge märksõnade paigutamisele veebilehtede päistesse ja keha tekstidesse. Võimalusel rõhutage kogu keha koopiat võtmesõnade abil, tõstes esile, rõhutades, lehestiku või hüperlinkimise teise asjakohase sisuga.

SEO kodeerimise tähtsus

Kuna otsingumootorite ämblikud on mõne programmeerimiskeelega probleeme, saate oma saidi paremini heaks kiita veebistandarditega. Semalt eksperdid järgivad "vähem on rohkem" vaatepunkti. Lisaks veebipõhiste standarditega ühilduva ressursi eelistele on ämblike kujundamine nii, et see on ligipääsetav laias valikus brauseritele ja ühenduse kiirustele, parandades kasutajate kogemusi.

Veel üks võimalus veebisaidi lähtekoodi optimeerimiseks SEO jaoks on tagades, et igal lehel on märksõna optimeeritud pealkiri, pealkiri, metakood ja alt-märgendid. Pidage meeles, et sihitud märksõnad peaksid olema samad, millele olete selle lehe keha koopia jaoks keskendunud.

Sisu usaldusväärsus

Veel üks kriitiline asi, mida peaksite mõistma, on see, kuidas suuremad otsingumootorid määravad, milline sait tuhandetest kuvatakse teatud kindla ajahetkel. Pidage meeles, et isegi kui järgite ülaltoodud soovitusi ja igal veebisaidi lehel on selle konkreetse termini mõistlik esinemine ning lähtekoodi jaoks on URL-id ja sildid optimeeritud, ei pruugi see ikkagi olla Google otsing.

Konkursi ettevalmistamiseks peate keskenduma otsingumootori usaldusväärsuse tõstmisele. Parim viis järgmise eesmärgi saavutamiseks on saada linke vastavatest tööstusharu saitidest, mis on mõlemad: populaarne ja nähtav otsides teie sihtmärke. See toimib järgmiselt. Mida väärtuslikum veebisait sulle lingib, seda suurem on teie lingi usaldusväärsus Google'iga.

seo articles

Kokkuvõttev

Teie ressurss suurendab tõenäoliselt otsingumootori nähtavust ja tulusid nüüd, kui olete relvastatud artiklid: sisu, kood ja usaldusväärsus.

December 22, 2017