Back to Question Center
0

Kas see on tõsi, et teie pingereas on HTTPS ja SEO mõju?

1 answers:

Võtame seda enesestmõistetavaks - tänapäeval mõjutab tugevalt sõltuv HTTPS ja SEO iga veebisaidi paremusjärjestust otsingumootori tulemuste lehtede loetelus, kus peaaegu pole välistust. Veebisaidi HTTP-lt HTTPS-ile lülitamiseks on piisavalt põhjusi, võttes arvesse praegust globaalset suundumust parima ja ohutuma kasutajakogemuse jaoks. Näiteks kommertstegevusest lähtudes muutub veebipoe veebipood, HTTPS ja SEO mõju täiesti selgeks. Me peaksime lihtsalt silmitsi seisma - alati on palju parem tegutseda ennetavalt. Ja tänapäevane reaalsus veebis nõuab, et me teeksime endast parima, et säilitada iga edukas veebiprojekt selliste muudatuste ette - ladbrokes no deposit.

https seo impact

Veelgi enam, Google ise teatas hiljuti oma prioriteedist, eriti parema julgeoleku taseme. Ja olete arvatavasti märganud, et kõik otsingumootorite toetatavad teenused pakuvad nüüd automaatset turvalist ühendust (nt Google'i otsing, Gmail, Google Drive jne. ). Noh, me näeme, et Google'i meeskond töötab nüüd veebi turvalisemaks sirvimiseks ja turvaliste finantstehingute tegemiseks veelgi raskemaks kui kunagi varem!

Rääkimata sellest, et suurimad osapooled online-turul teevad alati endast parima, et pakkuda ainult A-klassi tooteid või teenuseid. Tegelikult on endine uskumatu turvalisuse tase turvaliste HTTPS-i krüpteerimisprotseduuride kaudu juba muutunud tavapäraseks oma ettevõtete käitamiseks. Ma mõtlen, et kõige kogenumad veebikliendid ootavad tegelema ainult veebilehtedega, mis pakuvad HTTPS-iga turvalist taset. Nad lihtsalt ootavad sellist turvalist kasutajakogemust vaikimisi, lihtsalt vahele need vananenud platvormid, mida ikka veel ilma SSL-sertifikaatideta saadetakse.

Veel ükskõik milline HTTPSi ja SEO mõju teie ettevõtte veebisaidi reklaamimisele Google'i SERP-i loendis? Google võib ka leida kõik vastused ametlikel veebilehtedel, mis koosnevad peamiselt neile, kes on endiselt ebakindlad, et saada lõplik otsus HTTP-le HTTPS-ile ülekandmiseks. Selle asemel, et veenda teid veebipõhises edutamises esile tõstetud eeliseid, mis tulenevad ühisest HTTPSi SEO mõjust, on mul lühike ülevaade teie veebisaidile HTTP-le HTTPS-ist ülemineku protsessist.

Kui teie veebisaite üle migreeritakse HTTPS-i, saate korralikult (isegi ise) käidelda, et see saaks lihtsaks ja üsna lihtsaks protsessiks:

  • Oma SSL-sertifikaadi ostmine
  • läbige sertifikaadi installiprotseduur, kasutades teie veebisaidi hostikontot
  • On oluline, et kõik teie lingid oleksid kahekordselt kontrollitud, kuna pärast teie migreerimist on kõik URL-id ilma HTTPS-i täieliku uuenduseta kaotatakse igavesti

https or http

Lõppude lõpuks ärge unustage oma veebisaidi ülekande otsingumootorid. Lihtsalt lastakse 301 ümbersuunamist, mis on loodud HTTPS-ile, et iga kasutaja, kes on järjehoidjana teie veebi, oleks automaatselt teie uuendatud. Lõpuks, kui teil on probleeme Google'i otsingukonsooliga, soovitame luua HTTP- ja HTTPS-põhiste lehtede eraldamiseks kaks eraldi omadust, et ükskõik milline.

December 22, 2017