Back to Question Center
0

Kas SEO ja sotsiaalmeedia on seotud?

1 answers:

Sotsiaalse meedia mõju ja see, kuidas see levib otsingumootori optimeerimise valdkonnast, on ilmselt üks kõige vaidlusaluseid küsimusi. Ma mõtlen selliseid saladusi: kuidas sotsiaalne meedia mõjutab SEO? Kas need kaks mõtet toimivad sünergias, mitte üldse või isegi mitte midagi?

Siin on spoiler - lühim vastus on jah, nii. Kuid oleks õigem kaaluda teist, laiemat ja ulatuslikumat tõlgendust. Olgem sellega silmitsi - sotsiaalmeedia kindlasti on seotud SEO-ga, kuid kas see võib olla vastastikune? Kahjuks olen ma kindel, et on vaid üks väike asi - sotsiaalses meedias ei ole SEO positiivset mõju. See lihtsalt ei aita otsingu optimeerimist nii, nagu enamik inimesi seda usub - sailboat blue book.

how social media affects seo

Järgnevalt ühendan oma soovitused mõne Google'i meeskonna liikmete poolt antud väärtuslike teadmistega. Kõigepealt pidage seda iseenesestmõistetavaks - maailma otsingumootorite hiiglane pole kunagi olnud sotsiaalse meedia jaoks kinnitust otsese hinne teguri kohta. Mõeldes, jah, sotsiaalne meedia on ikka veel täiesti mõistlikes võimalustes sisu paremaks nähtavuseks. Ja jah, lõpuks on tegemist SEO-iga. Mida me saame kindlalt teada, kuidas sotsiaalmeedia mõjutab SEO? Sõltumata sellest, milline õige vastus võib olla, on selge, et sotsiaalne meedia võib tegelikult aidata teie otsingumootori optimeerimine toimida tervikuna. Kuid ikkagi mõtlen, kas otsingu hiiglane toob oma praegusele reitingualgoritmile kunagi kaasa rohkem sotsiaalseid signaale?

Praegu pole Google'i otsingu algoritme kunagi avalikustatud. Sellepärast on Google'i otsingu robotite käitumismudelite ainus viis kontrollida kõiki võimalikke tulemusi tegelikus elus katses. Kas te kujutate ette, kui aeganõudev ja töömahukas võivad need uurimistööd olla? Ok, lähme tagasi. Kuidas sotsiaalne meedia mõjutab SEO? Google'i ametnike sõnul võime ka sotsiaalse meedia jaoks võtta lihtsalt midagi, kuid mitte otsest tegurit pingerida. Noh, isegi nii, see ei tähenda üldse, et sotsiaalmeedia ei mõjuta pingereas üldse, vaid sellepärast, et Google kinnitas seda uuesti, et sotsiaalmeedia ise ei jõua järjekoha teguriks.

social media seo

Usun, et enam-vähem õige vastus on kuskil näha sõna "korrelatsioon. "Selle nimetuse nimetus oli" Searchmetrics "poolt 2016. aastal pakutavate reastamistegurite reboottimise kontekstis. Olen kindel, et poisid liiguvad õiges suunas. Seega on ainus õige vastus selle kohta, kuidas sotsiaalmeedia mõjutab SEO-d, selgeks - jah. Kuid siiani pole seal otseseid või kahekordse jada suhteid. Seega on reklaamide jälgimine, kasutades erinevaid sotsiaalse meedia vahendeid, endiselt hästi formuleeritud otsus. Samal ajal vajab otsingumootori optimeerimine teie täpseid jõupingutusi ja aega omal moel.

December 22, 2017