Back to Question Center
0

Mis on otsingumootori optimeerimine ja kuidas see toimib?

1 answers:

Mis on otsingumootori optimeerimine? Määratluse järgi on SEO põhjalik meetodite kogum, mille eesmärk on parandada lehe liiklust, mis pärineb orgaaniliste otsingutulemustest.

Mis on SEO põhipunktid? Selleks, et mõista, mis on otsingumootori optimeerimine, soovitatakse, et eelmine määratlus oleks jagatud kolmeks põhikomponendiks.

what is search engine optimization

Liikluse maht

Ilmselt, mida rohkem liiklust saadate, seda parem on teie online-äri. Liikluse maht kihltub õigete inimestega, kes tulevad teie veebisaitidele otsingumootori tulemuste lehtede klikkide kaudu (SERPs) - feuille de paie ou paye.

Liikluse kvaliteet

Määratluse kohaselt tähendab kvaliteetne liiklus ainult neid külastajaid, kes tegelikult huvitatud teie toodetest või teenustest. Ühtegi punkti ei meeldi külastajad üle kogu maailma. Näiteks ei ole kvaliteetne liiklus, kui teie veebisaidile jõuavad puuvilju ja köögivilju puudutavad tarkvara otsivad inimesed lihtsalt sellepärast, et Google pakkus neile seda teha.

Orgaanilised tulemused

Kõige sagedamini on orgaaniline liiklus tõenäoliselt ükski looduslik liiklus, i. e. need, keda te ei peaks maksma. Nii saab paljusid otsingutulemusi peamiselt kujundada erinevate tasuliste reklaamidega, lihtsalt seda fakti.

Mõistmise, mis on otsingumootori optimeerimine, vaatame, kuidas see toimib. Täpsemalt öeldes, pakun lühiajalist kontrolli, mida tihti kasutavad algajate jaoks väga alused. Kui teil on allpool toodud üldine ülevaade, võite kaevata mõnda konkreetset teemat, mis võib olla vajalik.

Veebisaidi loomine SEO-sõbraliku struktuuriga

Enne küsimuse sügavamat käsitlemist peate veenduma, et teie veebilehed on sõbralikult ehitatud otsing robotid hästi indekseeritud. Olenemata sellest, kas olete äsja käivitanud uue veebisaidi või soovite lihtsalt oma praeguse veebisaiti avada, algab SEO-sõbralik struktuur õige domeeninime valimisega, parima sisuhalduse ja linkide loomise tehnikatega.

what is seo

Töö oma kirjutistele ja mäletan: sisu on kuningas

Lihtsalt võta see iseenesestmõistetavaks - sisu tuleb alati kõigepealt. Ja selles teemas on palju konkreetseid muutujaid. Kuid siin on ainult mitu asja, mida peate kõige rohkem vajama - lihtsalt tunnete huvi märksõnauuringute, tavapäraste tavade kohta SEO-sõbraliku sisu loomiseks ja vajalike erimärkide komplekti, mis aitab otsingumootoritel (nagu Google ise) teie sisu "mõista".

Kohapealsed põhitõed ja mõned linkidega seotud teemad

Kui olete kindel kvaliteedi ja SEO-sõbraliku sisu, samuti seotud tehniliste märkide eest, saate on valmis sügavale sukelduma robotitest. txt, lihtsalt sirvige seda. Mis puutub linkide loomise nurgakivide teemadesse, siis ma soovitaksin alustades kõikidest ankurkirjeldustest, et paremini mõista suunamisprotsessi. Kui see on tehtud, soovitame sirvida mõnda täppepunkti, näiteks külalisteraamatud blogid, linkide teenimine ja millal kasutada nofollow. Kui olete neid kõiki, olete valmis minema mõnele arenenud teemale, nagu konversioonimäära optimeerimine, kohalik ja rahvusvaheline SEO jne.

December 22, 2017