Back to Question Center
0

Kuidas vältida aegunud SEO-müüjaid?

1 answers:

Tänapäeval, kui juhite äri, peate selle esitama veebis. Seda tehes saate meelitada rohkem potentsiaalseid kliente ja kahekordistada oma tulu. On arusaadav, et teil on palju muid ülesandeid peale otsingumootori optimeerimise. Õnneks võite usaldada oma saiti kogenud SEO-edasimüüjatele ja pühendada oma aega teiste oluliste ärivaldkondadega, kus te olete parimad.

Kuigi paljudel petturidel on müüdavad mustad mütsi SEO teenused, on üha rohkem väikeettevõtteid hakanud mõistma, et orgaanilise otsingumootori optimeerimine on hädavajalik - computer renting business. Tänapäeval pakuvad üha rohkem müüjaid klientidele kvaliteetset SEO teenuseid, sest see on mõtet nii klientidele kui ka teenusepakkujatele. Kuigi otsingumootori optimeerimine on ainult üks keeruka turunduse reklaamikampaania komponent, peaks see olema sihtasutus, millele tuleks rakendada teisi veebikanaleid rakendavaid strateegiaid.

seo vendors

Otsingumootori optimeerimine on aeganõudev ja kulutõhus tehnika. Nii et see võib olla mõistlik investeerida selles raha. Lisaks pakub see jälgitavaid ja kvantifitseeritavaid tulemusi, nii et investeeringute tasuvuse osas pole mingeid häireid. Kuid enne tööle mõnda SEO müüjad, peate harida ennast, kuidas leida hea SEO teenuste pakkuja.

Asjad, mida peate enne SEO-teenuse pakkujat tööle võtma

  • Garantiid

Esimene reegel, mida peate iga meeles pidama kui soovite SEO agentuuri palgata, on vältida ettevõtteid, mis tagavad otsingumootorites TOP pingeread. Keegi ei anna teile selliseid tagatisi. Sellel on mitu põhjust. Kõigepealt teab ainult Google kõik veebisaidi paremusjärjestuse iseärasused ja mõnikord ei saa veebimeistrid seda mõjutada. Veelgi enam, kui teie saidi on väga konkurentsivõimeline, ei saa te võita oma konkurente, kes jäävad selles valdkonnas pikka aega.

  • Tean, et teie ettevõte on parim

Teie SEO-müüjad ei saa teid aidata, kui nad saavad teie ettevõtte kohta vähe teavet. Sa peaksid olema valmis rääkima Interneti-turundajale oma äriomaduste kohta, näiteks tööstusharu, klientide ja nii edasi. Lisaks sellele ei pea te mitte seda, kuidas teie ettevõte viimaste aastate jooksul toimib, ja avage teema, mida teie ettevõte pakub ja kuidas see on teie sihtrühmale väärtuslik.

seo

  • Eelarve koostamine

Tasub märkida, et mida rohkem kulutate otsingumootori optimeerimisele iseenesest, seda vähem raha, mida peate kulutama asutusele veebisaidi optimeerimise jaoks teie jaoks. Digitaalagentuuridel on loomingulised vahendid veebisaidi ja blogi jaoks kvaliteetse sisu loomiseks, analüütilised tööriistad veebisaidi mõõdikute ja vahendite jälgimiseks ja haldamiseks, et jälgida sotsiaalmeediategevust. Veebisaitide omanikul pole tavaliselt veebisaidi omanikke. Sellepärast investeerivad mõistlikult SEO oma saidile kasulikuks. Lisaks sellele saate digitaalse turunduse agentuuriga koostööd planeerida oma eelarvestuse, kuna see pakub optimeerimise teenustele tavaliselt stabiilseid kuutasusid.

December 22, 2017