Back to Question Center
0

Kuidas otsingumootor toob orgaanilist liiklust?

1 answers:

Kaasaegses digitaalse turunduse maailmas on palju viise, kuidas veebisaitide omanikud võivad oma veebiallikatest liiklust meelitada. Ilma kahtluseta me mitmekesistame. Me saame meelitada mitte ainult orgaanilist (otsingu) liiklust, vaid ka tasulist, sotsiaalset ja suunamisviisi. Kõik need liikluse allikad võivad parandada teie veebisaidi paremusjärjestust - turboconvettore online. Siiski on orgaanilise (otsingu) mootoriliiklus kindel veebiliiklusliikluse juht, kuna see on kõige sobivam ja teisendatav. Orgaaniline liiklus suunab rohkem kui 50% kõigist e-kaubanduse veebiallikatest ja ajaveebikülastajatest. Sellepärast on meie peamine ülesanne meelitada rohkem huvitatud külastajaid otsingutest ja teisendada need meie tavalistesse klientidesse. Loomulikult on liiklust lihtne osta kui mahepõllumajanduslikult. Siiski on kasutajatel rohkem usaldust nende veebisaitide vastu, mis on esitatud orgaanilise otsingu TOP-idele. Lisaks on orgaaniline liiklus suunatud rohkem kui makstud ja neil on pikaajalised võimalused. Selles artiklis arutleme, millistel viisidel saame hakata liiklust otsimootoritest loomulikult saama.

search engine traffic

Millised on põhjused orgaanilise otsingumootori liikluse saamiseks?

Suurima kasumit teenivate kasutajate hulk jõuab teie saidile orgaaniliste otsingutulemuste kaudu. See tähendab, et kõik inimesed, kes sisestavad Google'i otsingukasti info- ja transaktsioonipäringute otsingupäringud, saavad orgaanilisi otsingutulemusi. Kui teie veebisaidi sisu vastab keskmise kasutajate kavatsustele, satuvad need kõige tõenäolisemalt teie saidile ja muudavad teie klientidele või klientidele. Orgaaniline otsing on kasulik ka blogimiste jaoks, kuna kasutajad näevad oma päringu alusel rohkem reklaame. Niisiis on alati kasulik saada liiklust orgaanilisest otsingust reklaamide ja sidusprogrammide sissetuleku tekitamisel. Orgaanilise liikluse tootmiseks on veel üks kasu, et saate vähendada põrkumise määra ja parandada kasutajakogemust oma saidil.

Töömeetodid otsingumootorite liikluse suurendamiseks

Räägime mõnest kasulikust tehnikast, mis võib aidata teil parandada veebisaidi paremusjärjestust, tõsta klõpsamissagedust ja saada paremini sihitud liiklust.

  • Otsingumootori optimeerimine

SEO on optimeerimismeetodite kompleks, mille põhieesmärk on veebisaidi optimeerimine vastavalt otsingumootorite standarditele. Kuna otsingumootorid nagu Google eelistavad konkreetse veebisaidiga kasutajakogemust, peaksite tegema kõik, et luua kasutajasõbralik ja hõlpsalt navigeeritav veebisait. Veelgi enam, teie sait peaks kasutaja päringule olema maksimaalselt asjakohane. Seal on kahte tüüpi SEO - off-page ja on-leht. Sisseehitatud lehe saate täielikult juhtida teie ja teie SEO ekspertide poolt. Need hõlmavad sisu kirjutamist, märksõnauuringuid, linkide struktuuri optimeerimist ja veebisaitide navigeerimise parandamist. Off-page SEO kujutab veebisaidi asutust otsingumootorite silmis. Sa pead looma võitnud link hoone kampaania, et parandada veebisaidi paremusjärjestust ja muuta veebiallikas SERP-i nähtavamaks. Veelgi enam, peate tagama, et otsingumootorite veebisaitidel oleks võimalik indekseerida otsingumootorite liiklust. Optimeerimiskampaania edukuse mõõtmiseks saate kasutada Google Analyticsi tööriista ja Semalt Web Analyzerit.

google traffic

  • Siseturundus

Siseturundus on ideaalne ja lihtsaim viis orgaanilise otsingumootori liikluse äratamiseks. Suurte materjalide edukuse võti on sisu loomine kasutajatele, mitte otsingumootoritele. Teie veebisaidi sisu peaks olema asjakohane, mida teie potentsiaalsed kliendid otsivad. Te peate andma oma kasutajatele eksperdiarvamuse teemal, mida nad huvitavad, et tõsta oma domeeni mainet ja oma lojaalsust oma brändile. Veenduge, et teie sisu on unikaalne, asjakohane ja ajakohane. Veelgi enam, pange mõningaid võtmesõnasid, eriti pealkirjades, et lubada otsing roboteid hõlpsasti teie saidil parsida.

December 22, 2017