Back to Question Center
0

Kas veebisaidil on veebisaidi SEO-kontrollija, mis aitab mulle lingidena aidata?

1 answers:

Allpool ma ütlen teile, kuidas valida veebisaidi SEO-kontrollija võrgus, et vältida võimalikke negatiivseid sündmusi. Ma mõtlen siin kõige sagedasematele probleemidele, mis on seotud Google'i juhiste rikkumisega, mis võib viia karistuste järjestamise või isegi täielikult domeeninime volituste de-indekseerimisega. Asi on selles, et otsingumootorid jälgivad meid, et avastada kõik rikkumised, manipulatsioonid või hallid skeemid kõrgemate veebisaitide edetabelites. Kõige sagedasemate ebaõnnestumiste hulgas on kvaliteetse sisu puudumine ja ebaõiglane tagurdamine. Sellepärast oleks mõistlik mõte alati jälgida iga veebi lehe loomuliku lingi loomise protsessi - portable pc monitor. Seda tehes peate veebis valima õige veebisaidi SEO kontrollija. Ja seal on liiga palju tööriistu, näiteks avatud juurdepääsuga. Niisiis, kuidas teha õige valik?

website seo checker online

Alustame sellest, mida kõigepealt vajab teie kontrollimine. Soovitan kontrollida järgmisi elemente:

 • Teie link hoonete ajalugu vähemalt kolm kuud
 • Ankurühenduste süvaanalüüs
 • Teie tagasiside allikad
 • Kohandatud kontroll igasuguste linkide korral, mis teil on

Seega, et hoida ära Google'i karistused ebaõiglase tagasilinkimise eest, soovitame kaaluda veebisaidi SEO kontrollijat veebis järgmised kasutuskõlbmatud analüütilised tööriistad: Serpstat, Ahrefs, Majestic või Semalt Analyzer. Minu jaoks soovitaksin jälgida oma domeeni tagasilinke kord nädalas või vähemalt üks kord kahe nädala tagant. Kasutades mis tahes veebisaiti, mida olen juba varem maininud, on SEO kontrollija, mis aitab teil protsessi ise käidelda, peaaegu täielikult.

Järjehoidjate tagasilinkide loomiseks kiiremaks ja lihtsamaks peame vaatama tüüpilise linki kontrolli, võttes Serpstati tagasiulatuva analüüsi kõige tavalisema näite jaoks. Põhiliseks igakülgse hindamise läbiviimiseks peame lihtsalt külastama selle veebipõhise raadiosideteenuse pakkuja veebisaiti. Kui me sisestame oma domeeninime, mis vajab kinnitamist, antakse lühikese etteteatamisega kokkuvõtlik aruanne. Selle tüüpilise uuringuaruande põhjal võtsime näitena arvesse järgmist:

 • Tagasihelite koguarv
 • Kõige uuem ajalugu, mis hõlmab kõiki värskendusi ja muudatusi, mis toimus hiljemalt kolme kuu jooksul
 • Kokkuvõtlik nimekiri puhtalt usaldusväärsetest linkidest, mis pärinevad tugevaima asutuse domeenivaldkondadest. edu või. gov, mis on Google'i poolt hästi tunnustatud, nagu ka ülejäänud juhtivate otsingumootorite, nagu Bing ja Yahoo
 • spetsiaalne ettevaatlik loetelu, mis hõlmab ainult äsja loodud ja hiljuti kaotatud sidemeid, nii teie täpsema tähelepanu ja kontrollimine, sealhulgas nende indeksite kuupäevad
 • Viimaste ajavahemike kuni kolme kuu viimane liiklusgraafik
 • Teie ankrute tüüpiline nimekiri ja nende koguarv
 • Teie veebisaidi tagasitõmbamise tulemuslikkuse kokkuvõtlik hinnang, mida Serpstat hindab usalduse näitajana.

SEO Backlinks

Nii võiksime eeldada isegi keerukat tagasitõmbamisanalüüsi standardse veebisaidi SEO kontrollijaga veebi jaoks, mis kestab 10-15 minutit. Nagu ma juba mainisin, on ainult teie jaoks valida tagasitõmbamisanalüüsi viis koos ühega nendest nendest alguses viidatud vahenditest. Minu jaoks leidsin Serpsati tööriista abil oma veebisaidi kontrollija võrgus. Ja võite proovida ka kasutada Semalt Analyzerit, et veelgi sügavamalt sukelduda saidi igapäevases töös.

December 22, 2017