Back to Question Center
0

Kas midagi midagi konkreetselt SEO jaoks charities? Kas teil on Search Engine Optimization Starter Guide?

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine (või SEO) on laialt levinud tava suurendada nii: liikluse kvaliteeti ja kogust veebisaidile orgaanilise otsingumootori tulemuste põhjal. Lihtsamalt öeldes tähendab SEO, et ressurss on sihtgrupile nähtav.

SEO saab kasutada peaaegu iga ettevõte, kellel on pakkuda toodet või teenust - võib-olla on seal keegi, kes seda aktiivselt otsivad. Kasutades tõhusat SEO strateegiat, võivad väljavaated otsida Google'i asjakohaseid termineid, mis suunavad need teie ettevõtte suunas. Kuigi on tõsi, et peaaegu iga ettevõte saab SEOist kasu, on Semalt eksperdid leidnud, et teatud tööstusharud, sealhulgas heategevusorganisatsioonid, saavad otsingumootori optimeerimise kasuks rohkem kui teised.

search engine optimization starter guide

Nagu eespool mainitud, on SEO peamiseks eesmärgiks muuta ressurss nähtavaks inimestele, keda teid soovite leida - sigelei box mods cheap. Heategevust juhtivate isikute jaoks tähendab see, et jõuate inimesteni, kes on huvitatud samast põhjusest nagu teie ja kes soovivad annetusi teie töö toetamiseks teha.

Kuigi SEO jaoks pole midagi erilist heategevusorganisatsioonide jaoks, peate paremini järgima allpool loetletud SEO soovitusi. Need aitavad teil paremini mõista, miks SEO nii palju huvitab sellist tööstusharu, samuti selgitada, kust alustada alates oma heategevusorganisatsiooni SEO kampaania loomisest.

Otsingumootori optimeerimine Starter Guide for charity organizations

Põhjused, miks teie heategevus peaks SEO-s osalema:

  • Raha suurendamine: Online annetamine kiire ja lihtne viis panustamiseks. SEO on parim viis juhtida külastajaid kas otse või kaudselt oma online-annetamise lehele.
  • Teadlikkuse tõstmine: heategevusfoorum on ideaalne võimalus levitada sõna oma organisatsiooni kohta, andes inimestele võimaluse ise näha, mis see on.
  • Usalduse ja lojaalsuse loomine: hästi toimiv SEO strateegia aitab luua tugevamat mainet. See toimib järgmiselt: kui teie heategevusorganisatsioon on veebis lihtne leida, on inimestel rohkem kindlust, mida teete.

Asjad, mida peaksite kaaluma enne heategevuse alustamist SEO kampaania

Tähelepanu märksõnadele

. Valige need, mis kõige paremini sisu kirjeldavad. Mõelge oma väljavaatega, mida nad võiksid otsida oma heategevuse leidmiseks. Püüdke valida meeldejäävaid, nii et on rohkem võimalusi, et inimesed jäljendavad Google'i teie organisatsiooni ja räägivad sellest teistele.

Geograafilise asukoha asjad

Täpsustage oma heategevusorganisatsiooni asukoht. Andke inimestele teada, kus teie organisatsioon tegutseb. Pidage meeles, et asukoht on väga oluline tegur. Esmalt ärge raisake aega, et üritada kõrgelt teie piirkonnas välja jääda. Kasulik oleks keskenduda oma jõupingutustele kohalikule SEO-le.

basic seo

Hoidke oma sisu värske ja kasulik

Asjakohane sisu peaks olema teie peamine prioriteet. Soovitav on täita oma saidi regulaarselt uue, kasuliku ja põneva sisuga. Pidage meeles, et Google ja teised otsingumootorid võtavad väärtuslikke saite väärtustavad, suurendades nende positsiooni järgmiste tegurite alusel:

  • kohapeal kulutatud aeg;
  • Veebilehe uurimine;
  • Välised lingid saidile.

Veenduge ka, et teie heategevuslik veebisait oleks paremini kasutajakogemusega mobiilis optimeeritud ja veatult vaba.

Mine oma heategevuseks SEO

Loodan, et teile meeldis see otsingumootori optimeerimine starter guide. Pange tähele, et need on vaid mõned näpunäited, kuidas oma SEO järjestada, kulutamata liiga palju aega ja raha. Alustage oma heategevuseks mõeldud SEO-kampaania loomist kohe ja vaadake, mis juhtub kuu jooksul teie edetabelitega!

December 22, 2017