Back to Question Center
0

Kas on olemas kindlat tüüpi või stiili sisu, mis võib paremini otsingumootorit järjestada?

1 answers:

Tänapäeval on sisu kvaliteet enam kui oluline küsimus nii oluliseks, kasutajasõbralikuks kogemuseks kui ka paremaks otsingumootorite reastamiseks. Hiljuti täiustatud Google'i hindamisalgoritm ei jäta endiselt võimalust kasutada linkide loomist, märksõnade ületamist või muid manipuleerivaid meetodeid, mida kasutatakse, et näidata päris häid tulemusi. Kuid need ajad möödusid kaua aega tagasi. Täna ei pruugi veebisait tõenäoliselt jääda ilma kvaliteetse materjalita, mis pakub kasutajatele reaalset väärtust. Sellepärast küsimus on tohutu ja väga kriitiline - millise sisuga peate parem otsingumootor edetabelit saama? Õnneks on mul mõned päris head ettepanekud, mis aitavad teil sellega. Noh, vaatame neid ükshaaval - laptop deals san jose.

better search engine ranking

Kvaliteetne

Veelkord on kvaliteet teie sisu jaoks MUST. Selle veebisaidi ülesande eiravad kunagi parema otsingumootori järjekoha. Lihtsalt võta see enesestmõistetavaks. Kuid mis tähendab kvaliteedisisu lõpuks? Kõige sagedamini, kui sisu eksperdid ütlevad, et "kvaliteetsed kirjutised" tähendavad nad puhtalt asjakohast tekstiandmeid, mis annavad lugejate sihtrühmale palju väärtust. Selle ülesande edukaks saavutamiseks soovitan teil arendada oma potentsiaalsete külastajate sügavamat mõistmist, nende kavatsusi, vajadusi, harjumusi ja huvi. Seejärel peate kindlasti maksimaalse veojõu saavutamiseks kindlaks määrama oma sisule õiged märksõnad. Seda tehes soovitan valida märksõnade uurimise ja SEO auditi jaoks sobiva vahendi, mitte kasutada Google'i SERP-sid, et mõelda, milline märksõna võtta või jätta välja jätta. Seda ei saa kunagi piisavaks, lihtsalt näe seda.

Kasutajasõbralik

Edasi, töötades kvaliteetset sisu kunagi unusta sa teete seda tegelikele inimestele, mitte masinad. Ma mõtlen, et keskendumine SEO-ide tehnilistele külgedele (nt märksõna tihedus) ei vii kunagi teie lehti otsingumootori paremaks järjekohaks. Jah, tehniline optimeerimine on endiselt oluline, kuid ärge mõtle, kui kasutate sõbralikku sisu. Seetõttu ei ole vaja olla liiga pikki esemeid või kirjutada neid liiga keeruliste lausetega. Lihtsalt proovige lihtsalt kujundada suur pilt. Samuti oleks hea, kui muudaksite oma tüüpilise lehe sisu värviliseks mõne pilkupüüdev ja veenva teabega, nagu näiteks allalaadimised, infografikud, videod, pildid või muu visuaalne sisu, mis muudab teie sisu ideaalseks lugemiseks heli.

seo ranking

SEO-vastatav

Lõpuks võime lõpuks piisavalt tähelepanu pöörata mõnele tehnilisele aspektile SEO, et muuta teie sisu tunnustatud otsingumootorite poolt. Kõigepealt peate peate oma veebisaidi peenhäälestama mobiiliversiooni, kuna Google on nüüd üks kord ja kõigi jaoks mobiiltelefoni kasutajasõbralikumaks muutmise prioriteediks. Teiseks veenduge, et teil on saidikaart robotite indekseerimise hõlbustamiseks, hõlbustades teie lehtede navigeerimist, mille tulemuseks on parem indekseerimine ja seeläbi kõrgem positsioon SERPs. Lõpuks ärge unustage pöörata piisavalt tähelepanu otsingu optimeerimise algsetele tehnilistele aspektidele, näiteks lehe laadimise kiirus, metaandmed (nt päised, URL-id, fragmentid ja kirjeldused) ja muidugi teie sisemised lingid.

December 22, 2017