Back to Question Center
0

Kas on võimalik teha SEO iga saidi osa jaoks? Isegi PDF optimeerimine?

1 answers:

Oli aeg, kui Google ei suutnud dešifreerida mitte-HTML-dokumentide sisu. Õnneks on asjad aja jooksul muutunud. Nüüd Google'i PDF-failide indekseerimine. Veelgi enam, nad lõid SERPs spetsiaalse märgise, et teavitada kasutajaid sellest, et tulemus on PDF-põhine.

seo site optimization

Miks optimeerida PDF-dokumente?

Kuigi Google on indekseerinud PDF-faile alates 2001 - hat and wedding. aastast, on selliste failide optimeerimine SEO jaoks kasutamata võimaluseks. Selle põhjuseks on see, et parimad tavad on sageli alakasutatavad või lihtsalt teadmata.

PDF-dokumendid on ideaalsed SEO-kampaaniate jaoks, kuna need sisaldavad tavaliselt suurt hulka asjakohast ja huvitavat sisu, mida Google võib indekseerida. Otsingutulemuste PDF-i optimeerimine nõuab siiski veidi erinevat lähenemist. Kuigi raamistik sarnaneb tüüpilisele SEO-lähenemisele, on andmed oluliselt erinevad.

PDF-failide optimeerimine on ideaalne lahendus neile ettevõtete omanikele, kes soovivad olla konkurentsi ühe sammu võrra ees. See artikkel on abiks kõigile, kes oma saitidel PDF-dokumente avaldavad. Sellega tutvustan lihtsat lahendust PDF-ide hõlpsa optimeerimise ja kvaliteedi kaotamise kohta. Niisiis, lähemale punktile.

PDF-ide optimeerimise samm-sammult juhis

Valige failinimi hoolikalt

Loomulikult on dokumenti salvestamine lihtsam soovitatakse automaatselt, selle asemel, et kaaluda SEO mõju, mida see võib avaldada kriitilistele teguritele, näiteks lehe URL-ile. Pidage meeles, et õige failinime valimine on esimene samm tavapärase teksti dokumendi teisendamiseks universaalselt teisaldatava PDF-formaadis.

Kasulik näpunäide: kui fail edastatakse teile juba PDF-formaadis, kaaluge märksõna ja konkurendi analüüsi läbiviimist enne selle ümbernimetamist. Veenduge, et kasutaksite kasutajate nõudmistega kooskõlas olevat võtmefraasi. Ärge unustage ära märkida ka iga sõna esimene täht, eraldades sõnad sidekriipsudega.

Linkige välja asjakohase sisuga

See kehtib peamiselt sisule, mis elab teie ressursis. Kui linkite oma saidile PDF-dokumendiga, suurendate tõenäosust, et Google vaatab sisu veebisaidi olulise osana.

Teine eelis, mis kaasneb PDF-failide kasutamisega, on see, et välistel saitidel on nendega tõenäolisemalt link. See toimib järgmiselt: kui lisate PDF-dokumendis olevaid linke oma ressursi vastavatele lehtedele, saate nii: autoriteetide ja paremusjärjestuse mitte ainult PDF-faili jaoks.

Loo unikaalsed ja haavatavad pealkirjad
Kui tegemist on PDF-idega, ignoreeritakse või lihtsalt unustatakse järgmist SEO Basic. Tõde on, et PDF-i jaoks kohandatud pealkirja määramiseks kulub mõni klikki. Saate seda kiiresti teha jaotises "Dokumendi omadused". Google kasutab PDF-i pealkirju samamoodi nagu HTML-pealkiri silte. Nagu te saate aru, on see klikitav tekst, mida kasutaja näeb SERPs.

Mõtle hoolikalt, kui valite märksõnad, mille kohta soovite reastada. Statistika näitab, et PDF-failid sobivad kõige paremini pikemaajaliste päringute järjestamiseks. Veenduge, et pealkiri ja kirjeldus peegeldaksid dokumendi uurimise valdkonda. Ärge proovige oma PDF-i optimeerida laia, konversioonile keskendunud terminite jaoks - see on väga ebatõenäoline, et teil õnnestub.

Samuti soovitame kohandada oma sisu mobiilse PDF-i kogemuste jaoks. See ettepanek kehtib peaaegu kõigile veebiturunduse valdkonnale täna, seega pole üllatav, et see kehtib ka PDF-ide jaoks mõeldud SEO kohta. Mõelge sisu viimine veebilehe vasakule küljele. Seda tehes hõlbustate mobiilsideseadmete sisu keritamist, ilma et peaksite kõigepealt horisontaalselt kerima. Veel üks suurepärane idee on kasutada paksus teksti ja täppepunkte. Need lihtsad taktikad muudavad teie sisu ajatundlike lugejate jaoks atraktiivsemaks.

Sisu katkestamine kohustuslike alamrubriikidega

PDF-dokumendid sisaldavad tavaliselt põhjalikku teavet. Pidage meeles, et keegi luges teie artiklit intrigeeriva tiitli tõttu vaid poole lahingust. Teine pool on lugeja postitamiseks lugemist jätkata. Alamrubriikides tehakse teie sisu loetavaks üksikisikute jaoks, kes võivad dokumendi kaudu skannida. Samuti hoiavad autorid sellel teemal lähemal.

SEO eksperdid soovitavad lisada mitte rohkem kui neli lauset ühe lõike kohta. Tekstiblokkide vahele lisatakse alamrubriigid, mis kirjeldavad eelseisvat sektsiooni. Soovitatav on lisada ka üks teie sihtotstarbelistest päringutest subtiitritega.

PDF-failide kokkupressimine

Ei ole eitav, et koormuskiirus on ükskõik millise saidi jaoks oluline hindamistegur. Suurte PDF-dokumentide puhul on kiirendus vajalik. Pärast seda, kui palju tööd ja jõupingutusi luua uskumatu töö, ei taha, et peaksite pilte või graafika eemaldama, et lihtsalt faili kokku suruda.

Õnneks on veebis palju kasulikke tööriistu, mis aitavad teil kõiki neid elemente kokku hoida ilma märgatava kvaliteedi kaotamata. Mõelge selliseid vahendeid nagu JPEGmini või Soda PDF.

seo site

ära alternatiivseid Tekst

Tuleb märkida, et saate määrata alt teksti piltide jooksul PDF. Selle täpne viis erineb sõltuvalt sellest, millist tarkvara kasutate faili loomiseks ja vastuvõtmiseks. Mõelge sellele kui veel ühele võimalusele pakkuda Google'ile olulisi signaale faili sisust ja ka piltide otsingu abil hinne. Kuigi PDF-failid ei ole otsingupäringu kõige sobivam tulemus, on pildid kasutaja tõenäoliselt suuremad.

Pakkimine

Nagu näete, PDF optimeerimine ei ole nii raske, kui see võib esmapilgul tunduda. Veenduge, et kõik oma veebisaidil olevad PDF-dokumendid, mis ei ole tellimispaketi taga, on optimeeritud nii kasutajate kui ka otsingumootorite jaoks. Teie PDF-failide optimeerimine loob sujuva veebikogemuse kõigile külastajatele, kes neid väärtuslikke dokumente pakub.

Kas pole veel teie PDF-ide veel optimeerinud? Tehke seda niipea kui võimalik, rakendades ülaltoodud soovitusi!

December 22, 2017