Back to Question Center
0

Kuidas saada optimeerimise abil kõrgem otsingumootor edetabelit?

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine (või SEO) on eduka äristrateegia lahutamatu osa. Seega, kui soovite oma otsingu paremusjärjestust parandada, siis kaalute SEO paremini. Tänaseks jagan ma oma parimaid SEO-näpunäiteid Google'ile kõrgete positsioonide leidmiseks.

high search engine ranking optimization	Unikaalne sisu on must

Keskendu originaalse ja huvitava sisu loomisele. Enne artiklite või blogipostituste avaldamist veenduge, et need on informatiivsed, põnevad ja asjakohased. Sisu, mida täidate oma saidil, peaks olema kasulik oma lugejatele. Loo tekst, mida kasutajad võivad jagada. Pidage meeles, et edukuse võti on kvaliteetne ja nakkav sisu. Olgu tegemist tavapäraste artiklite, e-raamatute, valgete paberite, juhtumiuuringute, videotega - veenduge, et need oleksid huvitavad ja kasulikud. Kui te ei tunne regulaarselt postituste kirjutamist, kaaluge professionaalse SEO agentuuri nagu Semalt .


Väljaspool optimeerimise teemad

Statistiliste andmete kohaselt on väljapoole optimeerimine kuni 80% edukast SEO kampaaniast. Kui jätkate huvitavat sisu avaldamist, kutsute teid automaatselt teisi oma saidile linkima. Sellepärast peaks teie esmaseks prioriteediks olema loodusliku lingi loomine.

Enamik SEO eksperte leiavad täna, et off-page optimeerimine on kõige olulisem tegevus, mis aitab ettevõtetel Google'is kõrgeid tulemusi saada. Tagasilink on selle peamine liikumapanev jõud. Loodusliku lingi loomine on teie toodetud asjakohase sisu järeltulijad. Seetõttu peaksite seda tõsiselt võtma.

Tee oma veebisait ilusaks


Atraktiivne veebisait on veel üks oluline edetabel. Ei ole eitava asjaolu, et hästi kujundatud sait meelitab rohkem külastajaid kui igav. Mõtle, mis võib teie veebisaiti visuaalselt atraktiivsemaks teha: õiged värvid, kvaliteetne pilt ja graafika, atraktiivsed paigutused ja joon. Pidage meeles, et potentsiaalsete klientide tähelepanu juhtimiseks ja hoidmiseks on häid vaatamisväärsusi vaja. Veebisaidi disain on see, mis tavaliselt loob püsiva mulje. Nagu nad ütlevad, on esimene mulje kõike.

Samuti väärib märkimist, et Google võtab nüüd arvesse ka ressursi mobiilset reageerimist kui olulist edetäitjat.Veebisaidi on lihtne kasutada. Samuti optimeerige seda nii mobiilseadmete kui ka lauaarvutite jaoks.

Sotsiaalse meedia kaasamise parandamine

Kuna 2017. aastal tekib enamus liiklust sotsiaalsete võrgustike kaudu, on oluline, et teie ettevõte loetleks sotsiaalmeedia platvormidel. Tõde on, et tänapäeval on oma veebisaidil sihtotstarbelise liikluse ja fännide juhtimiseks muutunud kriitilisemaks kui kunagi varem kasutada sotsiaalse meedia turunduse taktikat. Kuna sotsiaalse meedia turundamine mõjutab oluliselt veebisaidi paremusjärjestust, on väga soovitatav, et teil oleks terviklik sotsiaalmeedia turundusstrateegia.

seo rankings

Pakkimine

Otsingumootorid kaaluvad mitut tegurit,. Tänapäeval on palju otsingumootori optimeerimise strateegiaid, mida saab rakendada kõrge auaste saavutamiseks. Semalt eksperdid viitavad sellele, et järgid ülaltoodud soovitusi ja lähevad oma eesmärgi saavutamiseks. Kuigi SEO võtab aega, lõpevad teie jõupingutused end ära Source .

December 22, 2017