Back to Question Center
0

Kas saate mulle öelda, mis on SEO kirjalikud põhitõed?

1 answers:

On ütlematagi selge, et sisu on kuningas. Ma pean silmas, et nüüd peaks iga kvaliteet kirjalikult keskenduma nüüd nii elavate lugejate kui ka otsingumootorite suurema tähelepanu saamisele. Nende kahe omaduse ühendamine viib Google'i otsingumootori tulemuste lehtede loendisse (SERPs) paremini. Niisiis, kuidas võita väga tihe online-konkurents rohkem liiklust? Mis on SEO kirjutamise põhitõed, millele järgneb iga professionaalse sisu kirjanik? Proovime leida õiged vastused.

what is seo writing

Mis on SEO kirjalik prioriteet number üks?

Kvaliteetse sisu loomine algab alati õige märksõnauuringu käitlemisega. On vaja mõista, millised kombinatsioonid otsitakse tavaliselt otsingust kõige sobivamal viisil teie konkreetsel juhul. Seda tehes soovitan kasutada ükskõik millist populaarset märksõna tööriista, et saada arusaam sellest, kui palju konkurentsi ja kui palju otsinguid saab konkreetse märksõna või võtmesõnaga, mida kaalute oma sisu alguspunktiks.

Kui teil on täieliku nimekirja märksõnadest ja võtmesõnadest, millega te hakkate tegelema, vaadake järgmisi kõige tähtsama sisu prioriteete:

  • lehekülje pealkirjad ja Peamised pealkirjad subtiitritega
  • Metaandmed, näiteks meta pealkirjad, meta sildid, ankurtekst jne.
  • Kvaliteedi lingid, mis on puhtalt seotud pika saba märksõna või võtmesõnaga
  • Ülejäänud sisu või looduslik keskkond teie märksõnade jaoks "elada".

Mis on SEO kirjalik prioriteet number kaks?

Räägime märksõna tihedusest. Esimene asi, millest ma peaksin teid hoiatama: ei tohi kunagi kuritarvitada teie sisu liiga paljude liigsete märksõnade ja võtmefraasidega, nii et kogu kirjutamine paratamatult kaotab kvaliteedi. Veelgi enam, kuna te satute oma sisu liiga kaugele, tunnistaks Google'i algoritm seda märksõna täidisena isegi otsingumootori tõenäolise hierarhiaga.

Kas on õige lahendus, et säilitada parim võimalik märksõna tihedus? Mõned veebimeistrid väidavad, et see peaks olema leitud kusagil 3-7 protsenti iga lehe kohta. Minu jaoks leidsin, et 2-3-protsendiline suhe on kõige paremini otsingu indekseerimise nõuetele vastav. Kui te pole veel kindel, kui palju märksõnu kasutada, proovige mõnda analüüsi veebitarkvara ja teile antakse isiklik hinnang, et liikuda.

seo writing

Mis on SEO kirjalik prioriteet number kolm?

Viimane prioriteet, mis vajab teie täpset tähelepanu inimeste sirvimise kogemuse säilitamisel. Ma mõtlen, et teie sisu ei tohiks olla rämpsposti kirjutamine. Mõelge lisaväärtusele oma kvaliteetse sisuga, tehke see puhtalt asjakohaseks, täielikuks ja kasutajasõbralikuks põnevaks ja käepäraseks lugemiseks. Peamine eesmärk on teha rohkem inimesi veebisaidile viitamiseks, linkimiseks, jagamiseks ja sageli teemadeks avalikuks aruteluks ajaveebide, foorumite jne üle.Koos võtaksin ma alati mõtlema oma potentsiaalsetele lugejatele ennekõike. Kui see on läbi, saate ikkagi oma veebisaiti kirjutada, et otsingumootorid seda paremini tunneksid Source .

December 22, 2017