Back to Question Center
0

Kas ma saan leida viisi veebisaidi ühe märksõna järjestuse parandamiseks?

1 answers:

Teie otsingumootori optimeerimise edendamise kõige olulisem osa on leida saidi märksõna järjestus. Märksõna järjestamine on siis, kui teie veebisait on Google'is reastatud, et see vastaks teie turunišši otsinguterminile. See mõjutab märkimisväärselt teie liiklust ja seejärel konversiooni. Statistika näitab, et rohkem kui 70% otsingumootorite kasutajatelt klõpsavad veebisaitidele, mis on paigutatud esimesele SERP-lehele. See tähendab seda, et mida kõrgem on teie auaste, seda parem te olete - teste de lente polarizada. Mõlema tasulise ja orgaanilise otsingu korral võib märksõnade paremusjärjestusest kasutada märksõnauuringute tööriistu ja erinevaid otsingumootori optimeerimise meetodeid.

find keyword ranking for website

Kahjuks ei anna SEO alati tulemusi, mida me ootame. Otsingumootorid võivad oma lehte konkreetse märksõna jaoks eristada kui neid, mille jaoks me sooviksime kindlat PageRankat. Niisiis, räägime sellest, mida saate teha sel juhul ja kuidas saate parandada soovitud märksõnade lehe järjestust.

Milliseid meetodeid pean leidma oma veebisaidi märksõnatasendite parandamiseks?

Esimene asi, mida peate kaaluma, on sellised signaalid, mida Google teie saidil saab. Peate veenduma, et Google saab ainult õigeid signaale, mis võivad teie liiklust tuua. Kvaliteedi optimeerimise ja üle optimeerimise vahel on õhuke joon, kasutades musta mütsi optimeerimise tehnikat. Ülemoptimistamine võib põhjustada Google'i karistusi ja teie saidi järjestamise positsiooni madalust.

Niisiis, et optimeerida oma veebilehe asjakohaseks teie turunišši otsinguterminalil, ilma et oleks üle optimeerimise vigu, peate järgima neid samme.

  • Algne märksõna järjestus

Pingerea paranemise algstaadiumis kontrollige, kus teie leht siin hetkel otsinguterminite jaoks vajadus sihtida. See alumine rida annab teile võimaluse hinnata edasist edetabelit. Selle protsessi lihtsustamiseks võite kasutada mõnda professionaalset hinne, näiteks Semalt Auto SEO või Google'i märksõnade plaanija. Nende vahendite abil saate oma pingeread kontrollida iga päev automaatselt.

  • Variatsioonide otsimine

Märksõnade variatsiooni leidmiseks sisestage Google'i märksõnade plaanijale või Semalt automaattele oma suurte ja sihitud otsinguterminid SEO tööriist. Mõlemad tööriistad annavad valitud märksõna asjakohased muudatused ja annavad teile iga nimetatud märksõna jaoks konkurentsivõimelise analüüsi. Ma annan teile ideaalse märksõna konkurentsivõime ja väärtuse. Järgmisel sammul peate Google'i otsingukasti sihitud märksõna sisestama, et saada Google'i pakutud võtmefraasidega soovitatud märksõna. Veelgi enam, peate kontrollima, millised domeenid ilmuvad SERP-i esimesel lehel ja millised soovitused teiega seotud otsinguterminite kohta on.

seo keywords

  • Kinnitage oma ootused

See algne märksõna uuring näitab teile, kas teie ootused olid õiged või mitte. Näiteks kui märksõna, mida soovite sihtida, on liiga konkurentsivõimeline, peaksite seda vaatama, kuna on vähe võimalusi, et võite oma turunišš konkurentidega võita suure liiklusvoo.

Ootuste kinnitamiseks või muutmiseks vaadake lähemalt TOP10 tulemusi esimesel SERP-lehel. Peate kontrollima, kas need domeenid on usaldusväärsed ja kui kaua nad on olemas.

December 22, 2017