Back to Question Center
0

Kas ma vajan SEO tervishoiu turustamiseks?

1 answers:

See on õige küsimus. Kuna tervishoiu turunduse nõuetekohane SEO on eriti oluline küsimus. Tegelikult peaks enamik igast tervishoiuteenistusest liikuma edasi arengule, millele lisandub käepärase otsingumootori optimeerimise õige strateegia.

Asi on selles, et lõviosa teie potentsiaalsetest klientidest hakkab tõenäolisemalt otsima peaaegu kõiki vajalikke meditsiiniteenuseid otse Google'i otsingumootori tulemuste lehtede loetelust (SERPs) - tag heuer grand carrera calibre review. Seepärast on SEO jaoks selline äri mingil juhul eriti oluline. Nii et laseme lühidalt tutvuda mitmete kõige olulisemate eelistega, mis teil on hakatud otsingumootori optimeerimise õige strateegiaga.

seo for

Pange oma potentsiaalsete klientide lõplikule valikule lähemale

Esmalt peate SEO-le lisama kõige olulisemate kaalutluste nimekirja oma sihtkliendid enne lõpliku valiku tegemist. Ma pean silmas, et tänapäeva kaasaegses digitaalses maailmas on see juba saanud tavapäraseks juhtumiks, kui üle poole kõigist kasutajatest (tuginedes hiljutisele veebivaatlusele) viivad läbi tervishoiuteenuse osutaja otsingut ilma eelneva infotundita või mõne tõenäoliselt sobiv variant. Selle tulemusena peate teie ettevõtte jaoks oma SEO-i igal juhul lihtsalt näitama top 10 otsingutulemuste hulka. Vastasel juhul ei saaks te täielikult stabiilset patsientide voogu.

Luua otsene seos oma sihtgrupiga

Kasutades SEO, et leida paremaid võimalusi Google'is või Yahoo otsingus, on nüüd kõige tõhusam viis teie sihtturunišši käsitlemiseks, arvestades, et teie meditsiiniteenused või tervishoiuteenused on asjakohased, i. e. , mis vastavad elavate kasutajate tegelikele vajadustele. Arvestades võimalike meditsiiniteenuste õige valiku tegemist, on täna üha rohkem inimesi abistamiseks Google'i otsingut kasutades. Pidage meeles, et igapäevane otsing Google'iga asendas hiljuti kõik vanad koolid, nagu näiteks mis tahes trükitud kataloogide käivitamine või näiteks kollaste lehtede kasutamine õige teenusepakkuja leidmiseks käsitsi. Sellepärast tuleb igal tervishoiuteenusel nüüd käia kaasaegse turundusliku lähenemisviisi abil, kusjuures meie puhul on SEO otsene seos teenusepakkuja ja potentsiaalsete patsientide sihtrühma vahel.

seo for medical website

Pakkuge patsientidele just seda, mida nad vajavad

On ütlematagi selge, et need Interneti-kasutajad, kes otsivad spetsiaalset meditsiinilist teenust või täpset tervishoiuteenuse lahendust, teevad väga kindel ja selge otsingupäring. Seega on teie praktikal paremad võimalused näidata täpselt nende märksõnade puhul, mille teie meditsiiniteenused on kõige asjakohasemad. Näiteks kasutaja, kes vajab hambaarsti, esitab tõenäoliselt täieliku taotluse, täites pika kirjelduse päringu otsinguriba, näiteks "laste hambaarst Manhattanis" või väga spetsiifilise pikkade sammude fraas.

Sellepärast võib SEO täpsema sihitud vestluse abil säästa palju aega, ilma liiga palju raha investeerides. Seega peate oma tervishoiupraktikas leidma õige kohaliku optimeerimise, et igal juhul oleks lihtsalt rohkem potentsiaalseid kliente, kes hakkaksid kohtumisi otse Google'i kohalikest otsingutulemustest.

December 22, 2017