Back to Question Center
0

Mida sa tead e-kaubanduse SEO kategooria lehti?

1 answers:

Tänapäeval on tänapäevane turg muutunud e-kaubanduse rahvarohkeks. Internetikaupluste jaoks on üha enam konkurentsikeskkond kõige paremini, et pakkuda oma klientidele sujuvamat, nauditavamat ja turvalist ostukogemust. Ja see juba niigi terav turukonkurents muutub ainult vägivaldseks. Sellepärast on iga nutikas veebipõhine ettevõtja nüüd sunnitud jätkuvalt parandama oma e-kaubanduse kauplustes isegi kõige ruttuimat detaili. Ja kategooria lehed, mis loetlevad nende tooted, ei ole erandlikud. Veelgi enam, eriti SEO-sõbralikud kategooria leheküljed on üks peamisi valdkondi, mida tuleb hoolikalt käsitseda - illuminazione soffitti affrescati. Tegelikult siiski, SEO kategooria lehtede teema on jätkuvalt tähelepanuta liiga palju online-jaemüüjad.

Sellepärast on allpool mõned põhilised sammud, mis aitavad teil veenduda, et liigute õiges suunas. Usun, et nad aitavad teil oma veebipoe oma sihtrühma jaoks ahvatlevamaks muuta. Nii et siin on SEO kategooriate lehtede põhitõed toodete müügi juhtimiseks:

  • Kirjutage kohandatud müügikomplekt

Standard Müügikomplekt on oluline selleks, et aidata ostjatel oma veebisaiti osta osta. Aga mis siis, kui ma ütlen, et see on otstarbekas ka SEO eesmärkidel? Tegelikult on ainulaadne koopia SEO jaoks kategooria lehtedel suurepärane võimalus oma konkreetsete märksõnade sihtimiseks. Ärge kunagi jäta seda võimalust, et parandada oma veebis nähtavust. Veenduge, et vältiksite mitte-ainulaadseid kirjutisi.

  • Kaasata kohustuslikud CTA-d

Anda oma külastajatele ajend, lisades oma kategooria lehed erinevatesse tegevuskutsetesse. Ma mõtlen siinkohal, et võite maandada mis tahes veenva sõnumi, näiteks "tooted vasakule", "parim pakkumine", "piiratud pakkumine. "Samuti oleks tore luua oma toodete jaoks rohkem nõudlust, näidates arvustusi tähistavaid ikoone. Nii saate oma veebipoe usaldusväärsust parandada.

  • Jagatud kategooria lehed kriteeriumide järgi

Mõnikord ei tea kliendid täpselt, millist toodet nad sirvivad. Niisiis, miks ei peaks sa aitama neil valida õige eseme ja teha tegelik ostu? Looge oma kategooria lehed funktsionaalse otsingu erinevate ostukriteeriumide järgi. Ma pean silmas seda, et tegutsedes nagu tõeline ostutegur, võite vabalt esile tuua näiteks oma enimmüüdud tooted, värsked väljalasked, kõrgeima reitinguga kaubad, piiratud aktsiapakkumised jne.

website seo

  • Täpsusta otsingut

Konkursi võitmiseks peaks teil olema rohkem lojaalseid kliente, koos teiega regulaarselt. Lase igal juhuslikul külastajail otsekohe sobivaks teha ja need muutuvad teie alalisteks klientideks. Nii saate muuta oma otsingu täpsemaks ja intuitiivsemaks, et saaksite paremat ostukogemust. Siin on mõnus kasulikku ülevaadet, et luua oma kategooria lehtede kaudu funktsionaalne graafiline navigeerimine - laske ostjatel otsida mitmeid tegureid. Nagu näib, et kasu toob, pakkudes õiget nurkade navigatsiooni, peate pöörama täpsele tähelepanu kategooriate lehtede ja toodete loendite jaoks mõnele tõsisele tagajärjele SEO-s. Soovitan selle teemaga põhjalikumat uurimist lugeda. Ainuke asi, mida ma võin teile kindlalt öelda - graafiline navigeerimine on suurepärane tava, mis muudab teie poe eripära ja jõuaks konkurentide ees.

December 22, 2017