Back to Question Center
0

Kuidas YouTube'i videod parandavad minu SEO?

1 answers:

Meie päevadel on YouTube suurepärane liiklusallikas, millel on peaaegu piiramatu potentsiaal. See on rumal mitte seda potentsiaali kasutada, kui soovite oma saiti reklaamida. Statistiliste andmete kohaselt on YouTube'i suurus Google'i suuruselt teine ​​otsingumootor. Igal kuul YouTube'is otsimine ligi 3 miljardit kasutajat - small world races custom hats. Sellepärast on veebisaitide omanikele oluline võimalus YouTube'is osaleda videote loomisel. Populaarse päringuga hästi optimeeritud ja atraktiivne video võib tuua teile suure kasumi ja parandada saidile liiklust. Veelgi enam, YouTube on ideaalne koht oma saidi jaoks asjakohaste linkide loomiseks ilma investeeringuteta. Sellel meediumiprogrammi kasutajal on siiski sama probleem nagu otsingumootorites. See probleem on suur konkurentsivõime. Iga minutiga saavad ettevõtete omanikud ja bloggersid selle meediumiprogrammi videoid üles laadida. Teiste miljonite seas on üsna raske näha. Arvestades YouTube'i suure konkurentsivõimega, mõtlevad internetikaupmehed, kuidas nad saavad inimesi oma videote vaatamiseks asendada miljoneid teisi. Kõige asjakohasem vastus sellele küsimusele on otsingumootori optimeerimine. See teenib otsingumootorites, parandab brändi tuntust ja meelitab kasutajaid kindlale sisule. Ei ole mõtet luua kvaliteetset videomaterjali, mida teie sihtrühm ei näe. Sellepärast peate oma YouTube'i konto reklaamimisel investeerima mõnda aega, raha ja jõupingutusi, et suunata kvaliteetsemat liiklust kui teie turunišši konkurendid. Niisiis, laseme arutleda, kuidas otsingumootori optimeerimine võib olla seotud YouTube'i reklaamimisega ja milliseid optimeerimismeetodeid peame oma veebisaidi liikluse tõstmiseks rakendama.

youtube and seo

YouTube SEO essentials

Enne kui me hakkame arutama reklaami võtteid, peame rakendama, et suurendada meie YouTube'i lehe jälgijate arvu ja meelitada sihitud liiklust meie veebisaitidel tahaksin teile anda märkusi kõige olulisematest signaalidest, mida YouTube kasutab videote hindamisel:

  • vaatajaskonna säilitamist;
  • video kirjeldus;
  • optimeeritud pealkirja sildid;
  • märksõnu kirjeldavas sildis;
  • video pikkus;
  • vaadete arv;
  • kasutajate arv, kes tellivad teie lehte pärast videoklipi vaatamist;
  • video tsensuur;
  • kommentaari;
  • meeldib ja ei meeldi.

youtube seo

YouTube'i lehe optimeerimine

YouTube'i kasutajad vaatavad iga päev ligikaudu 5 miljardit videot. See tähendab, et teil on suurepärane võimalus turustada oma tooteid või teenuseid seal ja suhelda oma potentsiaalsete klientidega. SEO YouTube'is teenib peaaegu sama, mis Google'is. See kõik algab kvaliteetse ja ainulaadse lehega sisuga. Op-page YouTube'i optimeerimine võimaldab kasutajatel mõista, mis teie video on ja otsustab, kas see vastab nende ootustele või mitte. Pealkirjades ja kirjeldustes asuvate asjakohaste otsingutermintide abil saavad kasutajad kiiresti videoid ja YouTube'i otsingurehti sortida, et teie video otsingutulemustes järjestada. Veelgi enam, lehe optimeerimine suurendab teie reklaami video edastamise võimalust Google'i otsingutulemuste TOP-idele teie suuremahuliste otsinguterminite jaoks.YouTube'i olulise tähtsusega tegur on video pealkiri, kirjeldus ja metamärgid. See tähendab, et teie pealkiri on video teema, märksõnade ja teema loomise kõige olulisem tegur. Pealkirja tähtede arv on piiratud. See tähendab, et peate pealkirja alguses lisama kogu kõige olulisema ja olulisema teabe, et see oleks nähtav nii YouTube'i otsingu robottidele kui ka kasutajatele.

December 22, 2017