Back to Question Center
0

Kuidas SEO positsiooni jälgimise süsteem toimib?

1 answers:

Kui proovite oma ettevõtet kohalikus otsingus liigitada, siis olete tõenäoliselt kaasatud kohalike SEO tavadega. Kohalike ettevõtete omanikud teavad, kui tähtis on jälgida oma online-ettevõtte positsioone, mida Google pakub erinevates piirkondades (linnades, linnades, külades, linnaosades), lähtudes otsingu tegija kasutaja asukohast.

Kahjuks on kohalikes jälgimisvahendites palju nõrku külgi - мягкие пшеницы. Nad ei suuda jälgida neid piirkondlikke Google'i pingereale, jälgida kõiki nõutud otsingutermineid ja võrrelda konkurentide paremusjärjestusi. Seega, kui te ei tea, kas kohaliku auastme lugusid veebisaidid täpselt, vastus on ei. Seal on palju auhindade jälgimise süsteeme, mis seavad ettevõtte asukoha UULE parameetri rakendamiseks. See parameeter põhineb postiindeksil, täpsel koordineerimisel, füüsilisel aadressil ja muudel funktsioonidel. Üks konkreetne parameeter, mis põhineb nendele omadustele, ütleb Google'ile otsingu asukoha määramiseks selle täpselt koha. See parameeter kinnitab varasemat asukoha määramise funktsiooni, mida Google varustas. Siiski võivad andmed, mida jälgimissüsteemi aruanded ja andmed, mida otsija saab, olla drastiliselt erinev. Seda saab seletada pideva vooguga otsingumootori pingereas. Pealegi sõltub lõplik tulemus mitmete tegurite arvust, nagu aeg, asukoht, seade, brauser ja otsinguajalugu. Niisiis, kui otsija otsib samas piirkonnas, samal ajal ja samal brauseril, saab ta tõenäoliselt sama tulemuse. Siiski on arusaadav, et need parameetrid ei saa mingil juhul olla samad. Auhindade jälgimise süsteemi andmed erinevad otsija seadete kogu aeg.

seo rank tracking systems

Miks SEO auaste jälgimise süsteemid on väärtuslikud?

On palju väärtuslikke näitajaid, mis nõuavad analüüsi. Saate jälgida oma turunduskampaania edu, süvendades selliseid mõõdikuid nagu klikkimise määrad, konversioonid, sõidujuhised, veebisaidi külastajate arv jne.Nii paljud kohalikud ettevõtted jätkavad oma pingeread jälgimist, et saada väärtuslikke andmeid ja teadmisi, mida on väärt teada, kas soovite oma veebisaidi kohalolekut ja SEO.

Pealegi võib üldise järjestuse muutmise jälgimine kaasa aidata teie veebisaidi otsingumootori optimeerimisele ja näidata, kus peate tegema mõningaid muudatusi. Ja isegi kui te ei ole teie saidil SEO huvitatud, on tasub teada, kas teie saidi hinne on üles või alla.

Kui teie positsioon on geograafiliselt paigutatud, võite jälgida, kuidas teie pingeread erinevad üksteisest teise kohta.

Veel üks eelis, mida SEO auaste jälgimise süsteemid pakuvad, on pingeread jälgimine. Iga kord, kui teie pingeread vähenevad, võite jälgida, millised tegurid põhjustasid seda olukorda ja kuidas seda hiljem parandada.

Kohalike auaste jälgimissüsteemide abil saate võimaluse otsida termineid, mis on kohaliku leiutasu järjestuses, ja tuvastama optimeerimisvõimalused. Lisaks võite kontrollida oma konkurendi pingeread ja otsinguterminid, mida nad järjestatakse. Võite kontrollida, milline neist lehtedest ületab teie ja teeb teie veebiteenuste SEO täiustusi saadud andmete põhjal.

December 22, 2017