Back to Question Center
0

Kuidas suurendada veebisaidi külastajate arvu?

1 answers:

Otsingumootori optimeerimise peamine eesmärk on sihitud liikluse kogumine. Seda on lihtne mõista, sest kogu e-kaubanduse veebisait teenib veebisaitide omanikele raha, andes jaemüügiks tooteid ja teenuseid maksimaalsele kasutajate arvule. Lõppude lõpuks pole võimalust veebis midagi jaemüügiks osta, kui keegi suudab SERPi veebialast leida - casino code deposit no promo.

increase visitors to a website

Kui teil on võrguühenduseta pood, võite avada uksed kell 8 ja lõpetada kõik kell 18. See tähendab, et te olete piiratud ajaga, kui saate oma tooteid või teenuseid jaemüügiks müüa. Siin, kui te isegi ei käi välja ja reklaamite, on teie poest veel üks inimene. Neid võib meelitada teie akna kaunistamine või võib see olla lihtsalt üks jaos olevatest toodetest huvitatud.

Internetis digitaalsel turul on erinev mäng. See on keerulisem kaasata inimesi, kuna see valdkond on väga konkurentsivõimeline ja inimesed harva järgivad veebisaidi linke ilma konkreetse kavatsusega. Kuid online-äri pakub teile palju muud kasu, mida veebipoes ei ole. E-kaubanduse veebisaidi loomisel ei piira te oma klientide avatud tunde, ajavööndeid, keelt ja kodakondsust.

Kasutades mõistlikku lähenemisviisi teie võrgupõhise optimeerimisele, saate oma tulu kahekordistada ja klientide pidev voog. Selles artiklis kirjeldan mõnda põhiprintsiipe selle kohta, kuidas suurendada saidi külastajate arvu. Ma ütlen sulle nii tasuta kui tasulisi optimeerimismeetodeid, mida saate oma saidile kiiresti rakendada.

Parim viis veebisaidi külastajate arvu suurendamiseks

  • Suurendada liiklust kliki pealt makstava reklaamiga

Maksa kliki eest reklaam tähistab igasugust tasulist reklaami, kui veebisaidi omanik maksab iga kasutaja eest oma veebisaidi reklaami klikkides. Suurim platvorm, mis pakub reklaamiteenuseid, on Google Adwords. See platvorm pakub turundajatele paljusid tasulisi reklaame, et otsingupäringuid lisaks orgaanilise edetabeliga saada. Paide reklaami tulemused on esitatud Google'i otsingukasti rendil kui loomuliku tulemuse. Need kõrged positsioonid muudavad veebitarnijatel atraktiivseks investeerida tasulises reklaamis, et oma saidile suunata sihitud liiklust. Maksa-kliki reklaamis on üks oluline puudus. Niipea, kui te lõpetate selle eest maksmise, kogete te tavaliselt liiklust järsult ja liiklusvoogu oma saidile ei ole võimalik tagastada. Kuid kui teil pole piisavalt raha, et hoida maksta kliki-reklaami reklaami eest kogu aeg. Teile ideaalne alternatiiv on külalistele mõeldud blogimine.

website visitors

  • Külalisteraamatud

Külalisteraamatud blogid on ideaalne meetod, et meelitada teie saidile rohkem orgaanilist sihitud liiklust. Külalispangandus võimaldab veebisaitide omanikul luua oma saidile kvaliteetset lingimahla. Orgaanilise pingereani lükkamiseks peate avaldama artikleid muudel kui teie enda domeenidel. Peate valima ainult oma saidi teema blogimine platvormidele asjakohased. See aitab teil oma saidile tagasi linkida, ilma et nende lingidesse lisataks tõelist "nofollow". Otsingumootori optimeerimise jaoks on oluline järgida neid linke.

December 22, 2017