Back to Question Center
0

Millised peamised on otsingumootori optimeerimine ettevõtjatelt?

1 answers:

Loomulikult on otsustusprotsess peamine asi, mis tavaliselt tähistab äri edu ja täieliku ebaõnnestumise vahelist suhet. Tegelikult on kõige sagedasemate lõhede vältimiseks see, mida otsingumootori optimeerimine nõuab igast arukalt Interneti-ettevõtjalt. Nii, kasutades sobivaid tehnikaid, võite kindel olla, et teie äriprojekt töötab hästi. Selle tulemusena suurendavad teie veebisaite suurenenud klientide liiklus ja sagedasemad tehingud. Ideaalis aitab see teie korduvalt maksta oma panka ja alati lahkuda kontorist tõeliselt naeratusega. Siin on neli peamist asja otsingumootori optimeerimine nõuab sinult eelkõige - navy sinamay fascinator hat.

search engine optimisation requires

Kohapealne otsing optimeerimine

Hoolimata terminist SEO on rohkem kui populaarne, enamik meist ignoreerib probleemi tuum. Ma pean silmas siin kohapealse optimeerimise protsessi, mille eesmärk on anda teie veebisaidile parem nähtavus veebis, muutes nii reaalseid kasutajaid kui ka otsingumootorit indekseerivaid roboteid. Kõige sagedamini tehakse kohapealseid optimeerimistoiminguid, et valida kõige sobivamad märksõnad, võtmesõnad ja erinevad elemendid, nagu sildid, ankrud jne. Kui see on õigesti tehtud, aitavad Google teil oma veebilehe sisu mõista ja kui see on kõik korras, siis anna oma veebisait otsingutulemuste loendis kõrgema järjekoha juurde.

Off-saidil tehtavad tööd

See valdkond on peamiselt seotud kõrgemalseisvuse saavutamise protsessiga otsingumootori optimeerimise väliste meetodite abil. Ilmselt on off-site optimeerimine üsna erinevad tegevused, mis muudavad Google'i teie veebisaitidel ära tunda ja kõige asjakohasemad, autoriteetsemad ja seega tõenäoliselt soovitavad neid otsida kasutajatele. Kõige sagedamini määrab veebisaidi asutus kindlaks kvaliteetsed lingid, mis ühendavad teie veebisaite veebis kõige olulisemate ja väärtuslike veebisaitide loendite ja orgaaniliste omadustega.Sel moel nõuab otsingumootori optimeerimine väljapoole teie veebisaiti tihtipeale juhtivate veebipõhiste platvormide, blogipositsioonide ja erinevate sotsiaalse meedia vahendite hulgas.

Valge müts SEO

See määratlus tähendab, et hästitoimiv ja kasulik otsingumootori optimeerimine nõuab ainult õiguslikke meetodeid, mis vastavad Google'i esimestele juhistele. Nii saate White-Hati SEO eeskirjade säilimist, võite kindel olla, et suunate inimestele suuremat liiklust veebisaidile, mille tulemusena jõuate Google'i otsingutulemuste nimekirja kõrgemasse järku.Siin on White-Hat SEO-i täppepunktid: põhjalikult märksõnauuringute käitlemine, hea sisu kirjutamine ja ainulaadsete kvaliteediga linkide hankimine.

search engine optimisation

Black-Hat SEO.

Siin on otsing optimeerimise tume külg. See meetod on kihlvedu ainult ebaseadusliku tegevuse kohta, kuid samal eesmärgil nagu originaal White-Hat SEO. Tegelikult on see pahatahtlik antipood, mis tegeleb peamiselt järgmiste manipuleerivate tegevustega: märksõnade täidis, veebilehtede vahetamine, varjatud tekstielementide kasutamine, võltsitud lehtede loomine, ukseava lehtede kasutamine jne.

Võttes paar sõna järeldusele, võin öelda, et otsingumootori optimeerimine eeldab kolme eespool mainitud toimingute kombinatsiooni targase kombinatsiooni kasutamist. Ainuke asi, mida peaksite igal juhul vältima, on Black-Hat SEO. Jah, nad võivad lubada liikluse kiiret kasvu. Sellegipoolest võib teie veebisaidi pimedate skeemide taotlemine varem või hiljem põhjustada Google'i raske karistuse.

December 22, 2017