Back to Question Center
0

Pood toote lehe parimad tavad: mis need on?

1 answers:

Rääkides e-kaubanduse tootevaliku ja parimate tavade kohta, et jääda alati peal, tahaksin pöörata erilist tähelepanu visuaalsele sisule. Tegelikult võib õigete piltide hostimine parematel tootelehtedel teie veebipoodile anda mitte ainult hea visuaalse paranemise, vaid ka võimas müügi vahend. Selleks püüdsin saada täielikku ülevaadet paljudest poodide lehtede parimatest tavadest, vähemalt selleks, et mõista, mis võiks olla tõesti väärt väärtusi.

ecommerce product page best practices

Planeerimine on võti

Nagu minu jaoks, soovitan keskenduda oma pood toote lehe visuaalsele komponendile ja parimatele tavadele et teil on helikaardid mitte ainult pilkupüüdev välimuse jaoks, vaid ka sellel, et need mõjutavad märkimisväärselt teie veebipoe üldist toimivust (nt suurem orgaaniline liiklus ja suuremate konversioonide tegemine teie tegelike tulude juhtimiseks) - costo de gmail.

Enne kõike muudate, et parim osa siin on see, et saate ise enamikku ülesannet teha. Jah, mõned töid on tõenäoliselt veidi aeganõudvad, kuid kui peaksite tundma vaba aja puudumist, arvan, et võite alati hankida nutikat vabakutselist, kes teeks seda mõistliku hinnaga.

Olgem sellega silmitsi - võtmeks on planeerimine. Kõigepealt peab teil olema kogu vajalik teave, et teil oleks oma strateegia, mis lubaks teie veebieesmärgil lähitulevikus konkurentide ees olla. Tegelikult ei ole universaalset tehnikat, et luua täiuslikult kohandatud e-kaubanduse lehte. Parimad tavad on liiga laiaulatuslikud, seega oleks otstarbekas otsustada, milline neist peaksite oma tegevusplaani sisaldama. Kuid mida tuleks teha, et kohe õigel teel liikuda?

Küsige ennast vähemalt järgmisi küsimusi:

  • Milline kujutise suurus oleks ideaalne teie vajaduste esindamiseks ja hea lehe laadimise kiirus sama aeg?
  • Milliseid failivorminguid peaksite kasutama? Ja millist neist kavatsete kasutada pisipiltide jaoks?
  • Millised kujutised oleksid toote lehe optimeerimiseks paremad ja millised pildid teie kategooria loendite jaoks paremad?

ecommerce seo

Mõelge nendele üsna ilmselgetele, kuid siiski kõige olulisematele punktidele. Kui see on tehtud, saame jätkata mõningaid põhisuuniseid. Olles katsetanud palju erinevaid tavasid, mõistsin, et enamik neist keskendusid enamasti ühele põhieesmärgile - kellel on erepildid, mis on sihtuklientidele ideaalselt atraktiivsed, teie pood projekt ennekõike panustades. Nii et vaatame oma eelseisvate tööde peamisi aspekte, et saada veatut toote leht pilte:

  • Alustage oma tegevusplaani kujundamist, võttes arvesse pildi suuruse olulist tähtsust.
  • Ideaalis looge oma pildid ilma välguga ilma DSLR-kaamerateta. Parem on taotleda mõnda professionaalset valgustustööd.
  • Ärge hävitage oma pingutusi tootmisjärgsete tööde käigus. Püüdke alati kõige paremini ära kasutada iga pildistatavat pilti.
  • Piltide optimeerimine SEO jaoks kaalub erinevusi teie individuaalsete ja kategooria toodete lehtede vahel.
  • Tee elu kergemaks, ärge kunagi kartke kasutada kõiki spetsiaalseid tööriistu, mis on mingil juhul mõistlikud.
December 22, 2017