Back to Question Center
0

Kas ma pean tegema SEO toodete kirjelduste jaoks?

1 answers:

2017. aastal on e-kaubanduse tootekirjelduste olulisust ületamatud. Nendel päevadel on peamine asi, mida Google kõige rohkem hoolitseb, kasutajakogemus. Peamised otsingumootorid on kõigepealt kasutaja huvide andmine.

Täna ütlen teile, kuidas kirjutada müüdavaid tootekirjeldusi - best smart tv company in india. Pärast seda artiklit lugedes saate luua kirjeldusi, mis mitte ainult ei näidata klientidele teie toote eeliseid, vaid ka veenda neid ostma.

seo product descriptions

Kuidas kirjutada SEO-sõbralikke tootekirjeldusi?

Kui tegemist on veebisaidi sisuga, on kvaliteetsete tootekirjelduste kirjutamine võitmatu. Nagu SEO-eksperdid ütlevad, on kirjeldused aknad, mis võimaldavad kasutajal võtta reaalajas tegelemiseks vargsi. Kui toote kirjeldus võib muuta iga brauseri ostjana, võib öelda, et see on täiuslik tootekirjeldus. Teie toodete kirjelduste kirjutamisel järgige järgmisi soovitusi:

  • Valige õiged märksõnad

Parim variant on lisada nimi toote kirjelduses üks või kaks korda, samuti alamrubriikides. Lisaks SEO-ga aitamisele aitab see ka teie kasutajatel mõista, mis lehel on.

Kirjeldage oma toodet nii täpselt kui võimalik. Kirjeldage oma eset kõikides detailides, märkides selle suuruse, värvi, materjali ja muude omaduste kohta. Mida rohkem teavet esitate oma toote kohta, seda parem on teie võimalused olla kõrgel kohal. Üksikasjalikud kirjeldused aitavad külastajatel tuvastada, kas teie toode on just see, mida nad otsivad.

Teine viis oma toote kirjelduse tegemiseks SEO-sõbralik on kasutada sünonüüme. Mõelge seotud võtmesõnadele ja lisage need oma kirjeldusele. See aitab teie veebisaidil auaste mitmesuguste erinevate päringute jaoks. Pidage meeles, et kasutajatel on see nii nauditavamaks lugeda mitmekesist ja huvitavat sisu.

  • toota ainulaadne ja asjakohane sisu

On oluline vältida plagiaadi kopeerimist ja kleepimist. Kunagi ei kopeerita tootjate kirjeldusi. Kui kopeerite kirjeldusi muudest ressurssidest, arvab Google seda duplikaati sisu ja karistab teid. Võtke aega, et luua kvaliteetseid ja unikaalseid tootekirjeldusi, mis konkurentidelt välja paistavad. Kõrge originaalsuse tagamine läheb alati e-poe juurde tagasi. Nagu juba mainitud, on Google'is kõik kasutajakogemuse suurendamine. Otsingumootorid hoiavad silma peal väärtusliku sisu eest, mis võib parandada otsingute elusid. SEO-sõbralikud tootekirjeldused ei aita mitte ainult teie müüki, vaid ka hoida teid otsingumootori paremusjärjestuses.

seo product page

Pidage meeles kuldset reeglit: inimesed hindavad originaalset, hästi kujundatud sisu, mis on neile spetsiaalselt kohandatud. Veenduge, et kasutate oma kirjeldustes otsesõnu sõnavara ja õigeid aegu. Teksti kontrollimine grammatika vigu ja kirjavigu on samuti kohustuslik.

Kokkuvõte

SEO kirjeldamine on suurepärane idee. Teenuse ja toodete kirjelduste optimeerimisel muudate oma ressurss kasutajatele, kes otsivad oma brändiga seotud märksõnu, otsingumootorite kaudu nagu Google, Bing ja Yahoo, nähtavamaks.

December 22, 2017