Back to Question Center
0

Kuidas suurendada SERP-i sisuturundusega?

1 answers:

Praegu on Google maailma suurim otsingumootor, kus on üle 67% maailma otsingumootorite turust. Iga päev avab Google'ile miljonid inimesed asjakohase teabe leidmiseks või tellimuse tegemiseks. Selle tulemusena töötab Google digitaalse mänguväljaku, mida nimetatakse otsingumootori tulemusteks või SERPiks.

Google'i juhtiv otsingumootor määrab kõigi veebisaitide omanike reeglid - aussie felt hat. Seega, kui soovite oma sihitud otsingutermineid järjestada, peate järgima kõiki Google'i juhiseid, olenemata sellest, kui rangelt või nõudlikult need eeskirjad võivad tunduda. Kui Google uuendab oma positsiooni algoritme või muudab reegleid, on internetikaupmehed kõik vastavalt kohandanud, kui nad soovivad edukalt oma SERP-i turundust edukalt juhtida.

serp marketing

Lisaks Google'i reeglite järgimisele peate kasutama ka mõnda SERP-i turundusstrateegiat saidi paremusjärjestamiseks. Üks tõhusamaid tehnikaid on sisu turundus. See võib olla väga kasulik liikluse suurendamisel, müügivihjete genereerimisel, müügi lubamisel ja SEO toetamisel. Kui saate luua võitnud sisuturunduse strateegiat, suunatakse teie saidi positsioonid sihitud märksõnade järgi SERP-ile. See ei mõjuta etendust ühegi ettevõtte jaoks.

Käesolevas artiklis leiate mõned olulised näpunäited, kuidas mõjutada saidi positsiooni siseturunduse strateegiate SERP-i rakendamisel.

SERP-i turundusstrateegiad

  • Google kasutab kvaliteeti ja ainulaadset sisu

Hiljuti Google Panda uuenduste kohaselt on madala -Kvaliteet ja koopiaga kleebitud sisu ei saa SERP-i lugeda. See värskendus oli samaväärne peamise hinne algoritmiga. Tänapäeval on see algoritm oluline tegur, mis mõjutab seda, kuidas kõik veebisaidid edetabelitesse jõuavad. Sellepärast tagamaks, et saidi sisu järgib Panda reegleid, peaksite pidevalt tootma parima võimaliku sisu ja optimeerima hiljuti avaldatud sisu kvaliteeti.

Kohapealset strateegiat ei tohiks korralikult esineda ilma pideva sisu värskendamiseta. Uue kvaliteediga sisu loomisega suurendate oma saidi võimalusi potentsiaalsete klientide näitamiseks. Veelgi enam, Google saab märku, et te pidevalt värskendate teavet ja suurendab saidi mainet ja autoriteeti. Veenduge, et pakute oma veebisaidi külastajatele värske ja ajakohase sisu, mis on teie turunišši jaoks asjakohane. Sisu värskus on veebisaidi edetabelis. Google otsustab selle avaldamise kuupäeva, sisu uuenduste, uute lehekülgede, linkide arvu lehekülje ja konkreetse lehe saadud liikluse hulga kohta.

seo content

  • Uuenda oma vana sisu

Ei ole tark, et ignoreerida oma vana sisu, kuna seda saab ka tuua sind väärtuseks. Eriti kui see ikkagi kasutab märkimisväärset hulka liiklust. On üsna kasulik minna kaugemale juba kirjutatud sisust uutesse formaatidesse, mis võimaldavad teil oma sisu väärtust laiendada. Sellepärast võib vana sisu värskendamine aidata teil teemat üksikasjalikumalt analüüsida, võimaldades teil luua mitut tüüpi sisusid, ilma et see kaotaks väärtust või muutuks korduvaks.

December 22, 2017