Back to Question Center
0

Ma tahan oma veebisaidi Google'is teisaldada: kas mind otsida optimeerimine?

1 answers:

Tänapäeval üha rohkem inimesi julgevad oma online-äri käivitada, kuna nad teavad digitaalse turunduse valdkonna lugematute võimaluste kohta. Interneti-äri tegemine muudab inimeste vabaks kontoritööks, annab neile rahalisi vahendeid; sõltumatus ja võime kehtestada oma reeglid.

website google search optimization

Kuid sagedamini kui ei, veebisaitide omanikud jõuavad halva tulemuseni. Kujutleme, et olete loonud täiesti loodud veebisaidi, korraldage reklaamikampaania ja nii edasi. Siiski on teie tulemused väga madalad. Teie haruldased kasutajad ei saa klientidele üle minna - alias de dominio google apps. Kahjuks tähendab madal liiklusvoog nii otsingumootorite kui ka kasutajate jaoks, et teie sait ei ole hea mainega. Sellepärast püüavad nad lihtsalt oma niši teisel saidil kinni jääda.

Kuidas aidata potentsiaalsetel klientidel teie saiti leida? Käesolevas artiklis leiate mõned tõestatud meetodid, kuidas parandada oma veebisaidi Google'i otsingumootori optimeerimine.

Off-saidil SEO: link hoone strateegia

Kvaliteedi link mahl autoriteetne domeenid on hääletada soovitus ja teha kasutajaid, samuti otsing robotid, pöörama erilist tähelepanu oma saidile. Lingid on kõige olulisemad näitajad, mis määravad teie saidi otsingutulemused. Sa peaksid oma linkide loomise kampaania käivitama niipea kui võimalik, kuna see on aeganõudev protsess, mis annab esimesed tulemused kuude jooksul. Otsinguvõrgud vajavad aega, et analüüsida kõiki teie saidi linke ja parandada selle algoritmi.

Link hoones peate pöörama erilist tähelepanu linkide kvaliteedile, kuid mitte nende kogusele. Märkimisväärne hulk linke kvaliteedist ja mittesobivatest allikatest vähendab teie pingeread tõenäoliselt. Ma soovitan teil vältida selliseid musta mütsi SEO meetodeid nagu linkide ostmine ja linkide loomine. Ühtne luba asutustelt ja usaldusväärsetest allikatest annab teile mitmel korral rohkem kasu kui sadu linke kvaliteedilt ühepäevastel püsivatel saitidel.

Võitnud link hoone kampaania läbiviimiseks soovitame luua blogi, kus saate avaldada kvaliteetset teavet, mida kasutajad võivad omavahel jagada. Pealegi on suurepärane idee juhtida juhtivate veebiajakirjade toimetajat ja rakendada erinevaid sidusprogramme.

website google seo

Kohapealne SEO: parandada veebisaidi laadimiskiirust

Enamikul juhtudel on kasutajad pettunud, kui nad peavad ootama lehekülge, mida nad vajavad pikendatud ajavahemik. Tõenäoliselt sulgavad nad veebisaiti ja liiguvad edasi. See väike optimeerimise puudumine võib põhjustada olulisi probleeme ja kaotada oma kliente. Kui teie sait laadib aeglaselt, ei hakka otsingumootorid kunagi kõrgeima hinnaga. Veebilehe laadimise piisav aeg on kolm sekundit. Iga sekundi järel tõuseb teie põrkumise määr. Sellepärast peate oma veebisaidi disaini ja HTML-koodi muutma. Veebikujundajad soovitavad eemaldada flash disainilahendusi, mis laadivad aeglaselt. Veelgi enam, peate veebisaidi navigeerimist lihtsustama ja eemaldama kõik mitteolevad lehed. Saate vaadata oma lehtede laadimisaega Google'i tasuta tööriistaga - Speed ​​Test.

December 22, 2017