Back to Question Center
0

Miks brändi veebisaidi positsioonimine on oluline?

1 answers:

Tühjenda brändi positsioneerimine on mis tahes eduka turundusstrateegia lahutamatu osa. Lihtsamalt öeldes võib brändi positsioneerimist määratleda kui brändi positsiooni oma kliendi mõtteviisis.

website positioning

Brändi positsioneerimine jätab teie klientidele võimsa ja püsiva mulje professionaalselt kujundatud. Mida rohkem inimesi seostab oma brändiga positiivsusega, seda tõenäolisemalt nad ostavad sinust pigem teie konkurendid - cabling diagram for network. Seal on palju taktikaid, mida saate oma veebisaidi positsioneerimisstrateegia parandamiseks rakendada. Kõige populaarsemad neist on järgmised:

  • atraktiivne pakend;
  • konkurentsivõimeline hinnakujundus;
  • Põnev reklaam.

Need kolm sobivad juhuslike veebikasutajate ligimeelitamiseks ja muutmiseks korduvatele klientidele. Õige vaatajaskonna meelitamise ja säilitamise võti on brändi eesmärk ja staatus tervikuna edastada.

Alustuseks põhitõedest

Enne kui saate brändi positsioneerimisstrateegiat tõestada, peate kindlaks määrama oma äri üksteisest. Mõelge, mis muudab teie kaubamärgi ainulaadseks turul ja kuidas see konkurentsist erinev. Pikk lugu lühike, täpsustage magusat kohta, kus te ülejäänud ületate.

Teie praeguse kaubamärgi positsiooni kindlaksmääramine


Brändi positsioneerimise tuvastamine on kriitiline, kuna see aitab määratleda teie brändi väärtust, unikaalsust ja eristamist. Üldiselt on need kolm peamist põhjust, miks kliendid peaksid teie juurde tulla ja maksma oma firma poolt tarnitud teenuste eest. Teie praeguse kaubamärgi positsioneerimise kindlaksmääramine võib viia järgmise kahe sammu alla:

  • Brändikontrolli läbiviimine;
  • Rääkimine oma klientidega.

Kõige olulisem on osa nende tagasisidest. Määrake, kuidas nad teie brändi identiteeti tajuvad ja kes teie arvates olete. Pidage meeles, et brändi positsioon seisneb selles, et määrata kindlaks sihtturg, analüüsida konkurentsivõimelist maastikku, määratleda elujõulised piirkonnad diferentseerumiseks ja luua positsioneerimise avaldus, mida saab kasutada nii oma sise- kui ka väliskommunikatsioonis.

Võistlejate uuringute korraldamine

Uurige oma konkurente ja mõelge, kuidas teie brändi positsioneerimine nendega võrrelda. On oluline, et te kulutad aega ja vaeva, arendades välja positsioneerimisstrateegiat, mis eristab teid rahvahulgast. Kas kasutate oma unikaalsust tõhusalt? Mõelge, mis muudab teie ettevõtte silma paistma ja määrab, kuidas oma kaubamärgi loomiseks selle tähelepanuväärse tunnuse ümber ehitada.

Tõhusa avalduse koostamine

Positsioneerimisavaldus on teie sihtturu selge ja kokkuvõtlik kirjeldus. See kujutab endast seda, kuidas soovite, et see turg näeks ja kogeb teie brändi, samuti tagab oma turundusstrateegia järjepidevuse. Veenduge, et teie brändi puudutavad otsused toetaksid teie positsioneerimise avaldust.

Strateegia rakendamine tööle


Kui teil on kehtiv positsioneerimisstrateegia, on viimane aeg seda rakendada. Teie meeskonna liikmed peaksid mõistma teie positsiooni ja väljendama seda kõike, mida nad teevad. Selle eesmärgi saavutamiseks märkige kõik viisid, kuidas suhelda oma klientidega, ja veenduge, et kõik neist puudutamiskohtadest teavitaksid teie valitud positsiooni.

Teie strateegia peab olema 100% kooskõlas sõnumivahega kogu teie turustus- ja reklaamikanalites. Kasutage iga võimalust brändi väärtuse tutvustamiseks prospektidele - rakendage PR-strateegiaid, e-posti suhtlemist, erinevaid müügiprogramme, konverentse ja rida jätkub.

online marketing

Kokkuvõte


Vaadake korrapäraselt kõiki neid kontaktpunkte, et paremini mõista, kui hästi te oma brändi lubadust avaldate. Tavapäraselt edastatud hästi välja töötatud brändi positsioneerimisstrateegia abil on teie kliendid tajuvad teie brändi kui usaldusväärset võimalust, mis täidab oma lubadusi.

December 22, 2017