Back to Question Center
0

Millised on otsingumootori optimeerimise hinnakujunduse peamised tegurid?

1 answers:

Tänapäeval on keskmise otsingumootori optimeerimise hinnakujundust näha ligikaudu tuhandest dollarist kuni sada tuhat dollarit kuus. Ja võib-olla on raske mõista, mis juhib mõistliku otsingumootori optimeerimise hinnakujundust, peamiselt siis, kui olete algaja veebipõhine ettevõtja või olete lihtsalt käivitanud oma esimese ettevõtte veebisaidi. Selleks, et aidata teil mõista praegust konjunktuuri SEO teenuste turul, on siin mõned lühikesed ettepanekud, mis aitavad teil optimeerida õiget eelarvet.

search engine optimization pricing

Niisiis, kui palju peaksite keskmiselt kulutama? Siin on teie veebisaidi kolm peamist tegurit, mis tavaliselt määravad mõistliku otsingumootori optimeerimise hinnakujunduse:

Kvaliteet veebilehed

On ütlematagi selge, et Google'i otsingumootor on alati rohkem tõenäoliselt kvaliteetsete veebilehtede paremaks järjestamiseks. Kui teie veebisaidi struktuur, sisu või hoolduse sagedus tundub kvaliteetse jõudluse puudumist algusest peale, oleks palju tööd teha. Vastasel juhul eemaldab Google teie lehti järk-järgult mis tahes nähtavast pingereast - cornici per caminetti mpcshop. Et seda vältida, on kõige ilmselgem, et teil on täismahus SEO-agentuur, kellel on põhjalikud uuringud ja veebisaidi täiustamine. Sel moel on teie esialgne otsingumootori optimeerimise hinnakujundus tõenäoliselt suhteliselt kõrge.

Saidi jõudluse mõõtmine

Järgmisena saate kontrollida oma veebisaidi igapäevaseid toiminguid. Aga kuidas seostada need tegurid õige otsingumootori optimeerimise hinnakujundusega? Google'i otsingu järjestamise algoritmi teadaolevalt juhivad umbes kakssada erinevat tegurit.

Sellegipoolest võime olla kindel, et teie veebisaidi standardse versiooni määrab kindlaks järgmised põhielemendid, samuti on võimalik hinnata õigesti otsingumootori optimeerimise hinnakujundust vähemalt osaliselt:

  • mobiilisõbralik kasutajakogemus, hea vastus ja käepärane navigeerimine, vastuvõetav lehe laadimise kiirus;
  • Kvaliteetne ja informatiivne sisu, mis pakub kasutajatele reaalset väärtust, hästi hooldatud märksõnade tihedus, optimeeritud jaotiste päised, mis hõlmavad nii elavaid inimesi kui ka otsingurelektoreid;
  • Nõuetekohane sisemine seos ankurdussõnadega, millel on piisavalt sotsiaalse meediakanalite kaudu ühiskonnas kõrget usalduse väärtust.

Seega, kui meil on ideaalne veebisaidi toimivus, saame lõpuks teha ligikaudse nägemuse, et näha, mis peaks igal juhul mõistlikuks otsingumootori optimeerimise hinnakujunduseks. Tehke seda, täpsustame ettevõtte veebisaidi peamised omadused ja proovige mõista, mis SEO töömahtude skaalal on tõenäoliselt vaja. Nii on siin teie veebisaidi jaoks selgroogsed probleemid ja peamised kaalutlused:

  • Küsige endalt, kui palju olete juba teinud ja milliste üldiste ärieesmärkide saavutamiseks peate saavutama. Lõppude lõpuks, milline on seos põhiliste vajadustega seotud ülesannete üle eelarvelistele kulutustele, mida saate SEO jaoks endale lubada?
  • Mõelge hästi oma turu nišši suurusele ja tööstusharu ulatusele. Kontrollige seda veel kord, kui tegutsete laias turus (üle 6 miljoni potentsiaalse kliendi), keskmise turuga (2-5 miljoni inimesega arenenud sihtrühm) või väikese turunišiga (vähem kui 1 miljon kasutajaga).

seo price

Kui see on tehtud, näeme, et teie otsingumootori optimeerimise hinnakujundus sõltub peamiselt järgnevast:

  • Teie praegune veebisaidi toimivust ja optimeerimise töid, mida see hetkel vajab;
  • Teie ettevõtte üldised eesmärgid ja nende praegune edenemine nende täitmise suunas;
  • turukonkurentsi standardtase, millel on teie turunišši pakutavad üldised võimalused;
  • Kui hästi teie ettevõte praegu tegeleb ja kui palju keskmiselt leiad otsimootori optimeerimise eelarvest taskukohase hinnaga.
December 22, 2017