Back to Question Center
0

Mis on uudis linkide, sisuturunduse ja otsingumootori optimeerimise kohta?

1 answers:

Sisu turundus ja otsingumootori optimeerimine ei saa kunagi olla üksteisest täielikult eraldatud. Siiski eristatakse neid endiselt mitmes põhiaspektis ja seega ka täiesti edukaks läbiviimiseks. Eelkõige on siseturunduse kontseptsioon terviklikum ja laiahaardelisem, samal ajal kui üldised SEO-vahendid on peamiselt tehnilisemad ja neid üldiselt tunnustatakse täpsemate ja kitsamate uuringutega - спортивный костюмчик для чихуахуа.

and search engine optimization

Vaatame, kuidas sisuturunduse ja otsingumootori optimeerimine saab reaalses elueas läheneda:

  • SEO saab rakendada laiemalt. Sel moel saab põhjalikumat sisuturundust suunata mõningaid tehnoloogilisi ja spetsiifilisi jõupingutusi SEO jaoks.
  • Samal ajal saab sisuturunduse strateegia üldist edu piisavalt kindlustada ainult SEO üldiste tehniliste vahenditega.

Püüame siseturunduse ja otsingumootori optimeerimise tihedat seost natuke teisel viisil ning oleks lihtsam, arvan ma, et. Näiteks järgime SEO-i nõudmisi, mida sisu turundus täidab. Teiselt poolt aga on sisuturundus aktuaalsed SEO tehnilised nõuded ja otsingumootori optimeerimine seisneb tavaliselt enamikus neist.

Tänapäeval on mõnevõrra vaidlusalune küsimus, mis on nii sisuturunduse kui ka otsingumootori optimeerimise jaoks väga oluline. Tegelikult värskendatakse hiljuti Google'i otsingualgoritmi abil selliseid agressiivseid hüpikuid ja vahevara. Sel moel teeb Google endast parima, et kaitsta tervet mobiilisõbralikku kasutajakogemust. Veelgi enam, maailma otsinguvõla hiiglane tegi selle puhastus kampaania mõistliku ajaga viis kuud ette. Ei ole kahtlusi, oleks igal aastal veelgi rohkem algoritmi värskendusi. Sellepärast oleks mõistlik kohandada oma üldist sisuturgu ja otsingumootori optimeerimist praeguse 2017. aasta reaalsusega.

Niisiis, mis on kõige tähtsam meeles pidada, vähemalt selleks, et vältida karistusi? Nüüd on arutelu põhijooned tihti seotud uute linkide loomise nõuetega, kuni uusim Google'i algoritmi värskendus. Vaatame, mis on tänasest lingidest uus. Kõige sagedamini peetakse peamist aspekti, mida Google kõige täpsemat tähelepanu pöörab, kvaliteetset sisu ja linke ise. Lingidest lähtuvalt oli uus viis SEO ilma lingideta. See absurdne arvamus on viimasel ajal olnud laialt levinud, mis on üllatavam - isegi professionaalses SEO kogukonnas. Ma mõtlen, et mõned inimesed olid piisavalt rumalad, et soovitada, et lingid kaotaksid oma võimet enam mitte oluliseks muutuda. Lihtsalt võta see enesestmõistetavaks - see nõu ei ole mitte ainult vale, vaid ka liiga ohtlik.

website seo

Pidage meeles, et mis tahes pädeva SEO agentuuri poolt kasutatava optimeerimisstrateegia põhielemendiks on alati olnud linkide loomine, siin on mõned õiged punktid linkide ja otsingumootori optimeerimise kohta. Vaadake kindlasti 2017. aasta kvaliteedialaste linkide kõige olulisemaid soovitusi ja tundke end turvaliselt:

  • Välislinkide kogusumma on oluline - mida rohkem neid on, seda parem.
  • Seosed, mis hõlmavad SEO-sihitud ankurteksti, peaksid nüüd olema vastavuses nende sihitud veebilehega.

Kvaliteet on nüüd rõhutatud veelgi rohkem - mitte kunagi saada lingid tundmatutelt blogidelt, mitte akadeemilistelt ajakirjadelt, uudiste saitidelt ega muudelt allikatelt, millel on ainult usaldusväärne ja usaldusväärne asutus.

December 22, 2017