Back to Question Center
0

Milline on parim tagasiside ehitaja tööriist ja kuidas seda kasutada?

1 answers:

Minu jaoks ei ole linkide loomise protsess nii valulik kui paljud arvavad. Ühelt poolt on sadu erinevaid online-raamistikke, millest tegelikult valida, enamik neist on saadaval avatud juurdepääsul. Teisest küljest aga ei ole ühtegi universaalset tagurpidi ehitaja tööriista, mis sobiks võimalike asjaolude korral. Miks? Lihtsalt seetõttu, et põhilised põhikomponendid on väga sarnased 9 10-st link hoone strateegiatest - just tech llc. Internetis leitav praktiliselt kõik link hoonete tööriistad töötavad kõik ühesugused - leida õiged väljavaated, kontrollida neid, luua kontakt ja lõpuks tagada hästi peenestatud link.

Siiski saab õige lingi loomise vahendi valimine muuta palju mugavamaks. Niisiis, allpool ma pean lühikest arutelu kolme peamise kategooria link hoone tööriistad võetud üldiselt. Ideaalsete varundamisvahendite tööriista praeguse tasakaalu lõpuleviimiseks loetleksin ma igas kategoorias mitu parimat ja kasutusvalmidusvõimalust. Nii saate paremini mõista, miks te neid tegelikult vajate, selleks, et tõhusalt ja praktiliselt kasutada parimaid olemasolevaid vahendeid.

backlink builder tool

Enne kõike muudame, nägem seda - lingid ostes või sisseehitatud PBN-i linkide taotlemine oleksid väga riskantsed. Seetõttu keskendume ainult käsitsi igale linkide loomise tööriistale. Ma mõtlen, et vaatan neid kõige populaarsemaid veebipõhiseid raamistikke, mida kasutatakse uute võimaluste otsimiseks, hindamiseks ja hüppamiseks. Seega pakun, et kõik seotud tööriistad on jagatud kolmeks peamiseks kategooriaraks: tagurpidi indeksid, töötlusvahendid ja teavitustegevuse juhtimisvahendid.

Tagasihete indeksid

Tagasihelistuste indekseid kasutatakse, et leida kõik tagasilinkid, mis viivad konkreetse URL-i või domeeni. Juurdepääs indeksile, näiteks selline varukoopiate tegija tööriist võib olla väga kasulik, et välja selgitada ja hinnata kõiki põhilisi linki väljavaateid ja atribuute, näiteks ankrud.

Indeksite ühendamisel on kolm peamist võimalust, millest igaüks säilitab ainulaadsete mõõdikute kogumi, mis on enamasti seotud lehe usalduse ja domeeninimega. Nii et teie varukoopiate loomise tööriista valimise võimalused on tõenäoliselt kusagil Ahrefsi, Majestici või Mozi seas.

Tagasivõtmise protsessi tööriistad

Erinevalt tagasipöördumistsiatuse indeksist kasutatakse neid töötlemisvahendeid erinevate andmete hindamiseks (sh indeksid). Arvukatest allikatest pärinev teave on koondatud, et seda analüüsida ja töödelda ulatuslikult. Varasemate andmete tõlkimine kasulikumaks ja toimivamaks teabeks on ka tagurpidi töötlusvahendid. Muu hulgas soovitan proovida URL-i profiili, Alexa, Semalt Analyzerit või Scrapeboxi töötlusvahendeid erinevate lisandmoodulitega, katkiste linkide ja leheautomaatide kontrollimiseks.

link building

Outreach Management Tools

Iga väljapoole suunatud tagurpidi loomise tööriist läheb eriti nõudlikuks enamiku standardsete juhendite puhul taktika. Ma pean silmas, et kui tagasipöördumise töötlemine on lõpule jõudnud, peate kindlasti kasutama spetsiaalset jõudlusrakendust, et käidelda ja reguleerida aktiivset suhtlemist skaalal. Siin on mitu võimalust, mida ma soovitan kaaluda: Pitchbox, Buzzstream, Ninja Outreach, Mailshake või Gmass.

December 22, 2017