Back to Question Center
0

Kuidas ma saan reklaamida oma tooteid Amazonil SEO abil?

1 answers:

Amazon on suurim toodete jaemüügiga tegelev platvorm, kus iga päev ostavad või tellivad miljoneid inimesi üle maailma oste või tellimusi. Online-kaupmehed, kes seal õnnestuvad, teenivad märkimisväärseid rahasummasid, isegi ei loo veebisaiti. See on kõige mugavam ja tõhusam viis Interneti-jaemüügitoodete müümiseks minimaalsete rahaliste investeeringutega. Konkurentsitase on seal väga kõrge. Amazon on ülerahvastatud inimestega, kes sooviksid oma tulu tõsta - wholesale replica designer watches. Sellepärast peate olema parem kui oma konkurendid kõigis aspektides ja rakendama Amazonase toote SEO. Amazonase ettevõtte lehe optimeerimine on tahtlik strateegia, mis võib otseselt mõjutada teie elementide orgaanilise otsingu järjestust. Kuid Amazon optimeerimisprotsessi kõige keerulisem aspekt on toote sisu esitamise strateegia. Paljud Interneti-kaupmehed näevad raskusi nende kontode kohandamisega Amazoni otsingu algoritmiga, mida nimetatakse A9-le. Amazon ei avata järjestamise algoritmi saladust, mistõttu on optimeerimisstrateegiate rakendamisel keeruline jõuda tippu. Paljud eksperdid püüavad ikkagi leida, millised tegurid võivad Amazonase SERP-i mõjutada ja kuidas neid tegureid mõjutada. Selles artiklis jagan teiega mõningaid Amazoni toote SEO soovitusi, mis aitavad teil selles kauplemisplatvormis kõrgemale positsiooni anda.


Amazon toote SEO soovitused

Enne kui me hakkame rääkima Amazoni lehe SEO parandamise viisidest, peame õppima, mida sisemised ja Amazoni pingeread mõjutavad väliseid tegureid.

Amazoni orgaanilise algoritmi mõjutavad otsesed tegurid on teksti vastavuse asjakohasus (pealkirjad, funktsioonid, tootekirjeldus), kättesaadavus (varude ajalugu), hind ja müügi kiirus.

Kaudsed tegurid nende mõiste hõlmab täitmisviisi, arvustusi (arvustuste üldarv, positiivsete arvustuste arv ja arvustuste skoor), A + sisu, pilte, reklaami ja tutvustusi.

Nüüd, kui me teame, millised tegurid võivad Amazoni orgaanilise otsingu pingeread mõjutada, on aeg rääkida optimeerimismeetoditest, mis muudavad teie ettevõtte lehe Amazonil nähtavaks.

amazon product seo

  • Toote avastatavuse parandamine

kirje nähtav Amazon. Amazon on süsteem, mis tegeleb rohkem ostjatega kui müüjad, keskendudes SERP-le tulemustele, mitte nende toodete müüjatele. Seevastu on müüja motiveeritud suurendama seansside koguarvu oma tootelehele, et saada häid positsioone Amazon SERPis ja suurendada tulu. Amazon optimeerimise kampaania protsess hõlmab nelja peamist etappi - toote avastamise paranemist, liikluse kasvu, müügi kasvu, Amazoni toote lehe tõstmist SERP-is. Võite mõjutada toote lehe leitavust turul, kasutades järgmisi meetodeid. Kõigepealt peate oma tootelehe jaoks looma asjakohase ja hästi optimeeritud sisu. Peale selle on oluline lisada müügitulemuste ajalugu, tooteartikleid, varude kogust ja maa hindu. Tasub märkida, et Amazoni sisu omandiõigust võib jagada. Sellepärast ei ole teil mingeid garantiisid, et teie sisu kajastuks Amazoni üksikasjade lehel. Võite parandada seda olukorda Amazoni kaubamärgiregistri osana. See tasuline tarkvara võimaldab online-turustajatel, kes müüvad oma kaubamärgiga tooteid, SERP-i kõrgetel volitustel.

December 22, 2017