Back to Question Center
0

Mida SEO teenused võivad parandada oma domeeni volitusi?

1 answers:

Digitaalmaailmas on üldine küsimus: "Kuidas domeeninimi võib veebisaidi SEO mõjutada?" Mõned inimesed kalduvad arvama, et nende aspektide vahel pole mingit seost. Teised arvavad, et kasulik on lisada otsingusõnad domeeninimesse, et parandada saidi paremusjärjestust. Käesolevas artiklis püüan hajutada kõik väärarvamused ja annab teile mõistliku vastuse küsimusele, kuidas otsingute optimeerimine seostub domeeninimedega.

domain seo service

Domeeninime lühike määratlus

Alustame selle idee altpoolt. Domeeninimi on teie brändi nimi, mis on esitatud lühikese veebisaidi URL-i järgi. See aitab suunata kasutajaid veebisaidi veebisaidi ehitatud internetis kindlas kohas. Domeeninimesid kasutatakse veebisaidi IP-aadresside tuvastamiseks. Näiteks semalt. com on meie digitaalse ettevõtte domeeninimi, samal ajal kui www. semalt. com on alamdomeen.

Kõrgema taseme domeen

Professionaalse domeeni SEO teenused pakuvad oma klientidele ainult kõrgema taseme domeeni, kuna neid peetakse kvaliteetsemaks. Kas olete kunagi mõelnud, milline on tippdomeeni domeen? See on sinu domeeninimi, mis näeb välja nagu ". com. "Üldiselt on TLD domeenid ettevõtte veebisaitidel. Viimase kümne aasta jooksul on asjad oluliselt muutunud. Nendel päevadel on tippdomeenid nagu "guru". "või" pro. "on saadaval. Saate seda oma saidil oma brändi meeldejäävamaks muuta.

Domeeni vanus

Domeeni vanus on märkimisväärne hinne, mis näitab otsingumootoritele, kui hea on teie domeen. See viitab saidi sisule, struktuurile ja selle asjakohasusele kasutaja päringule. Google'is kõrgemate positsioonide puhul peaks teie domeen olema vähemalt kaks aastat.

Tasub märkida, et Google'i esindaja John Mueller teatas kord, et domeeni vanus ei mõjuta saidi paremusjärjestust. Loomulikult ei saa domeeninimi oma saidi paremusjärjestust mõjutada. Kuid vanadel domeenidel on reeglina palju tagasilinke, mis neile viitavad. Veelgi enam, Google'i robotid on juba oma sisu sisestatud ja väljastanud. Sellepärast peetakse neid Google'i silmis rohkem lugupeetud ja autoriteeti silmas pidades.

seo domain

Kuidas domeeninimi võib mõjutada teie SEO?

Kõik optimeerimisfirmad pakuvad sarnaseid SEO teenuseid, alustades tehnilistest optimeerimise teenustest ja lõpetades sotsiaalse meedia turundusega. Kuigi agentuurid pakuvad samu teenuseid erinevatest nurkadest, põhinevad kõik need samad muutumatud teooriad. Üks püsiv lähenemisviis kõigis selles on teie domeeninimi. SEO spetsialistid töötavad domeenide parendamisel, kuna lõpuks võib see anda rohkem usaldust, paremaid klikkimise määra, brändi potentsiaali ja rohkem tähelepanu otsingumootori tulemuste lehtedel.

Domeeninime optimeerimisel peate veenduma, et see saadab kõige paremini väärtuse saamiseks õiged signaalid. Peate looma lühikese meeldejääva ja püüdva domeeninime, mis langeb kokku ühe teie asjakohase suure mahuga otsinguterminiga.

Õigesti loodud domeeninimi sisaldab brändi ja asjakohasuse signaale Source .

December 22, 2017