Back to Question Center
0

Kuidas ma saan EDU lingid osta?

1 answers:

Olen töötanud otsingumootorite optimeerimise valdkonnas juba aastaid, nii et ma mõistan, kui olulised ja võimsad EDU lingid on, eriti kui tegemist on skaleeritavate linkide loomise kampaaniaga. Allpool ma hakkan jagama hästi toimivat strateegiat, et mitte EDU lingid välja osta, vaid neid ise ehitama ilma dollari kulutamata. Enne kui me sügavale süvenevad, eemaldan ma vaid ühe väikese, kuid veel liiga olulise määratluse.

Olgem sellega silmitsi - te ei saa tegelikult osta EDU lingid. Loomulikult mitte ainult sina. Lihtsalt lihtsalt sellepärast, et siin on võimatu saada just seda, mida peate maksma ainult tagastatava raha eest. Ma mõtlen, et selle asemel, et teile öelda, kuidas EDU lingid osta, näitan teile lühikest juhendit, mida kasutasin 14 väärtuslikku linki edukaks teenimiseks umbes kolmeks kuuks - lihtsalt stipendiumide kasutamine.

buy edu backlinks

Sihtrühmaks Asjakohased sihtrühmad

Enne kui midagi muud on kõige olulisem. Lihtsalt veenduge, et olete algusest peale õigel teel. Mõelge oma "ideaalse" vaatajaskonnaga, et pöörduda õige vaatajaskonna poole. Kõik, mida vajate, on oma stipendiumiprogrammi keskendamine huvitatud õpilastele, kõige sagedamini äri-, turundus- ja reklaamikursused.

Stipendiumi lehe loomine

Seda tüüpi sisu on lihtne arendada, kuigi kindlasti on see kõik olemas. Mõelge oma stipendiumi lehe kohta järgnevatele olulistele üksikasjadele:

  • kirjeldage oma ettevõtet lühidalt;
  • saate uue lehe omavahel seotud oma avalehega ja ülejäänud teiste peamiste lehtedega, millel on vaja rohkem linke mahla saada;
  • töötavad hästi oma abikõlblikkuse osas, kindlasti märkige oma taotleja võimalikult selgelt ja konkreetselt;
  • määratlema stipendiumi summa, mis on teie eelarve jaoks mõistliku hinnaga leitav (tavaliselt kusagil 500 kuni 1000 dollarit), ja ärge lootke mõistliku tasu pakkumist või võite vaevu meelitada mõnda olulist õppeasutust;
  • esitab taotluse osa kõigi vajalike andmetega (i. e. , lühikeste esseede või video vastuste esitamine, tähtajad, auhinnad), millele järgneb lehe lõpus sidevorm.

Uurimisvõimalused

Asi on selles, et dot EDU veebisaitidel ei ole tingimata asjakohaseid loendeid, mis sobiksid teie stipendiumilehega. Kui see peaks juhtuma, siis on olemas kaks erinevat meetodit, mis seostuvad teadusuuringutega - otseselt otsingumootoritega, mis kasutavad domeeninime kontrollimiseks veebipõhiseid vahendeid või laiendavad oma linkide nimekirja stipendiumi lehtede pöördprojekteerimisega teiste veebilehtedega, mis viitavad dot EDU-le. Kui kõik on paigas, lisage kindlasti kogu informatsioon oma peamise arvutustabeli juurde.

buy backlinks

Teabe levitamine

Õige kontaktisiku tuvastamine on ainus viis kolleegiumide ja ülikoolide töötajate kaasamiseks. Mõelge õige vestluse seadistamisele kas lihtsa ja otsese sõnumiga, millele järgneb e-posti aadress või üldine e-kiri. Samuti võite seda teha standardformaadis, milles taotletakse kontaktandmeid. Sellisel juhul peate saama kõik üksikasjad oma stipendiumi kohta, kui olete saanud positiivse vastuse kolledžist või ülikoolist. Lõppude lõpuks, kui stipendium on postitatud, tuleb teile teatada. Minu jaoks muutisin selle protsessi natuke lihtsamaks, kasutades selleks paar võrgustikut, et jälgida lingid.

Veel mõned bullet punkte:

  • Tuleb märkida, et EDU lingid said erineva ankur teksti tulevad kas täpse stipendiumi pealkirjad või alasti URL.
  • Proovige oma veebisaiti esitada stipendiumipõhistele otsingumootoritele.
  • Veenduge, et teil on konkreetne ja temaatiline seos.
  • Okei, kas sa tead, stipendiumi summa ei tähenda, et sa ostad EDU lingid, vaid ainus viis nende saamiseks Source . Lõppude lõpuks on see ikka veel ilma ühe dollari maksmata, kas pole?
December 22, 2017