Back to Question Center
0

Mis on parim viis lingid ehitada või tõenäoliselt neid osta?

1 answers:

Loomulikult on tagasilinkide loomise parim viis nende loomulikult ja orgaaniliselt vastu võtta. Samal ajal võite ikkagi proovida neid osta mõne kõrgekvaliteedilise ja usaldusväärse veebisaidiga. Aga peate teadma, millised on tagasilinkide ostmise tegelikud kulud. Noh, pole vaja öelda, et kvaliteetseid sidemeid kõrge PR, PA ja DAga ei jõuta kunagi odavateks. Niisiis, kui palju võiksid nad kuluda, vähemalt ligikaudu?

best way to build backlinks

Kahjuks puudub täpne hinnapoliitika - kõik sõltub teenusepakkujast. Näiteks kui käivitate blogi, on tagasiside loomiseks parim viis selle saatmine mõnda asutuste kataloogi, nii et teilt võetakse ainult tasu läbivaatamise eest. Arvestades kõiki standardseid veebisaite, mis pakuvad kvaliteetset linkide loomist, on nende teenuseid tavaliselt hinnatud alates umbes 25 dollarist ühe tagaukse kohta kuni 100 dollarini või rohkem. Kuid siin me jõuame väga delikaatsesse ristmikku - keegi ei ütle nüüd, et ta müüb tagasilinke. Miks? Lihtsalt, kuna see oleks kõige lihtsam viis, kuidas Google võtaks neile kõik meetmed - nii hoolimatute müüjate kui ka nende kahetsusväärsete klientide. Ma pean silmas, et võttes arvesse praegust otsingupoliitikat, saate hõlpsalt nautida vähendatud veebisaidi järjekoha ning halvenenud domeeninõudeid. Kuid mõnikord võivad veebisaitide omanikud ületada halva kvaliteediga linke, nii et kõik jõuab otsingutulemuste täielikku eemaldamiseni. Sellepärast otsite parimat linklite loomist, ilmselt olete juba rahulolematuid külastanud.

link building

Ideaalis on tagasilinkide loomise parim viis seda teha ilma oma veebisaidi tõsise riskita, et teenida Google'ilt hinne. Ja me ei kavatse maksta liiga palju, eks? Kui te mõistate ähvardusi ja olete ikka veel valmis liikuma, on siin mõned mõistlikud soovitused, mis aitavad teil sellega:

  • Te saate kasu tasulist külalispostamist, kuna seal on palju selliseid linkide ostmise teenuseid veebis. Kuid kui teil on piisavalt aega - miks peaksite pärast maksma maksma? Kui olete kvalifitseeritud kirjutanud kvaliteetsed sisu artiklid, võite edendada mõnda oma tööstuse juhtivat mõjutegurit ja seostada nendega - maksmata keskmist. Ainult teie arvates otsustab, kas maksate külalise postitamist või teeme seda kõik üksi.
  • SAPE-võrguühendusvõrk võib saada üsna adekvaatseks lahenduseks teie veebisaidil igakuise tagasimakse saamiseks, lisaks sageli väga autoriteetsetele domeenidele. Kuid siin on ettevaatlik - pidades silmas, et liiga palju veebisaite selles võrgus on häkkinud või kasutati ebaseaduslikult (i. e. , isegi ilma nende tegelikke omanikke teavitamata), veenduge, et teil on õiged asjad. Alati tuleb kontrollida iga potentsiaalset kandidaati, et osta seoseid.
  • Mõne kuulsa ja usaldusväärse kolleegiga bloggersiga suhtlemine on tõenäoliselt parim viis tagasilinkide loomiseks, vähemalt enam-vähem ohutult. Asi on selles, et saate hõlpsalt leida palju blogijaid, kes oma projekte oma nišše kasutavad. Pole vaja öelda, et nad ei jääks häbi oma teenustest avalikult maksma, enamasti alates umbes sada dollarilt Source . Igatahes, see kõik on äri, eks?
December 22, 2017