Back to Question Center
0

Kas te võite soovitada mõnda head Amazon USA jälgimise tarkvara?

1 answers:

Kui teie küsimus on täpselt seotud Amazon USA jälgimise tarkvara tavapärase tähendusega, võin teile näidata Androidi tarnevahendit. See Amazon USA jälgimise tarkvara saab jälgida kõiki teie saadetisi - lihtsalt ja hõlpsalt. Pole tähtis, kui võimalik, võite hetkel olla - kõik, mida vaja on, on lihtsalt sisestada kohaletoimetamise ID ja kontrollida selle saatmise edenemist ja tegelikku asukohta.

Toimivuse Amazon USA jälgimisvahendi tugevaimatest külgedest tahaksin rõhutada järgmisi peamisi eeliseid, mida mul kõigega meeldis:

  • Trace - kui olete Amazonase logistiliste partnerite seas, on Google Mapsi abil pakett jälgimine saadaval vaikimisi.
  • Sync - sünkroonimisteenuse funktsioon aitas mul palju, kui olin sunnitud töötama mitmel seadmel.
  • Taustteatised - pole tarneid alati vaja avada. Iga kord, kui saadetise olek muutub, on suurepärane võimalus saada teade.
  • Optimeerimine - see tööriist osutub tablettide jaoks hästi optimeeritudks. Proovin seda ka minu nutitelefonis - ja sellega ei kaasnenud probleeme, mulle meeldis täisväärtuslik funktsioonide komplekt - just nagu oleksin seda lauaarvutis.
  • vidin - see oli kena ja väga mugav lisada kiireid ülevaate vidinaid ilma rakenduse avamata - minu kodukuva.

Need funktsioonid tundusid mulle väga kasulikud, nagu ka tasuta kasutaja. Tõde ütlema, mul ei olnud võimalust proovida oma pro versiooni. Inimesed ütlevad, et kui te seda ostate, siis ei saa te mitte ainult täiendavaid funktsioone, vaid need hävitavad reklaamid vabanevad ükskord ja kõik. Samal ajal pakutakse ostujärgul täiendavaid kohandamisvalikuid.

Ja kui olete ikka huvitatud, siin on põhilised ülesanded Deliveries Pro'iga (muidugi tarkvara arendaja järgi):

  • Täiustatud sünkroonimisvalikud, mis töötavad mitme kontoga nii Amazon enda kui ka eBay.
  • Kiirrežiimi seadistamine ja reklaamivaba versioon.
  • Erinevad kohandatud rakenduste teemad on avatud juurdepääsus.
  • Tasulise versiooniga toetatud natuke rohkem keeli.
  • Ja palju muid mugavuse seadeid.

Tarne Amazon USA jälgimise rakendus osutus mulle tõesti kasulikuks, eriti kui mul oli vaja sünkroonida mitmeid müüjakontosid Amazon ja eBay. Ei tea, kas nende täissuuruses tasuline versioon on tõesti nii kasulik, aga ma võin kindlalt öelda - nende tasuta versioon osutus minu jaoks kasulikuks, et unustada igasuguse jama, mis jälgib mitu saadetist - üks kord ja kõik Source .

December 22, 2017