Back to Question Center
0

Semalt Aktsiad Scraperi programmi omadused, mida peaksite teadma

1 answers:

Kaabitsa programm eemaldab automaatselt eri veebisaitidelt saadud andmed või sisu. See võib hõlpsasti lugeda HTML-dokumente, PDF-faile ja tekstidokumente ning kriipsutada kasulikku ja sisukat teavet vastavalt meie nõuetele. Arendajad kasutavad mitmesuguseid ülesandeid täitmiseks kaabitsa programme. Nad kasutavad peamiselt dünaamilisi veebisaite ja sotsiaalse meedia saite, et saada kasulikku teavet ja teisendada need loetavas vormingus. Internetis on sadu kuni tuhandeid kraapimisprogramme, kõikidel neil on iseloomulikud tunnused ja omadused.

Siin me oleme arutanud kõige hämmastavamad omadused, mida teie skraperiprogrammil peaks olema.

1. Eraldage andmeid erinevates keermes:

Veenduge, et valitud programm saab teavet eri lõimedest ja saab korraga teha mitu ülesannet. Import. io ja Kimono Labs on kaks kaaperdamisteenust, mida kasutatakse veebisaitide ja saagikoristuste andmete indekseerimiseks. Nad käitavad mitut teemat ja muudavad teie sirvimise kogemuse võrratuks. Võite kraapida andmeid kuni 30 veebilehti ja säästa aega ja energiat. Kui teie programm tagab suurepärase jõudluse, võite valida, et see soovitud andmeid kraapib.

2. Veebilehtede kiire laadimine:

See on üks kõige hämmastavamaid omadusi, mida teie kaabitsaprogrammil peaks olema. Kui see koormab teie veebilehti kiirelt kiirusel, peaksite selle koheselt valima. ParseHub on kasulik kaapimise teenus, mis tõmbab erinevate saitide teavet ja loob kasutajatele kvaliteedi tulemusi. See loob ka asünkroonseid päringuid nagu AJAX ja muudab teie töö lihtsamaks. Selline programm on kasulik ettevõtetele ja programmeerijatele. Võite ekstraheerida sisu erinevatest HTML-dokumentidest ja PDF-failidest ning sihtida mitu pilti ja videofaile.

3. Saage teavet sotsiaalse meedia saitidelt:

Dünaamilistest saitidest, uudisteväljakudest ja reisiportaalidest on lihtne koguda ja kraapida. Aga kui teie skreeperprogramm saab teavet ja saada teavet Facebookist, Linkedist ja Twitterist, peate seda proovima. Lihtne veebiekstraktsioon on võimas kaabits, mis võimaldab algajatel kasutajatel lihtsalt ja mugavalt saada teavet sotsiaalmeediumivõrkudest. Samuti võib see hallata erinevaid Facebooki kogukondi ja häkkida olulisi andmeid LinkedIn oma kasutajatele.

4. Automatiseerib projekte igal ajal:

Hea kraapimisprogramm automatiseerib kasutajate projekte ja säästab nende aega ja energiat. Octoparse on suurepärane võimalus programmeerijatele ja ettevõtetele. Saate ajakohastada oma andmete kogumise projekte või lubada, et see teenus teostab oma ülesannete veebiväärtusi . See on ühilduv peaaegu kõigi veebibrauserite ja operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Windowsi, Linuxi ja Maciga.

5. Ekspordi andmed mis tahes vormingusse:

IWebTool Link Extractor ja Link Extractor abil saate mitte ainult soovitud andmeid ekstraktida, vaid ka eksportida selle oma lemmikvormingusse. See toetab peamiselt CSV-i, XML-i, juurdepääsu, HTML-i, SQL-serverit ja MySQL-i ning annab teile täpseid ja usaldusväärseid tulemusi. Samuti võime ODBC-ühenduse kaudu anda tulemusi mis tahes Andmebaasi sihtkohta. See sobib väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja katab suure hulga veebilehti korraga Source .

December 22, 2017