Back to Question Center
0

Kuidas kasutada Amazoni tööriistu oma ettevõtte mõõtmiseks?

1 answers:

Amazoni ettevõtte edukaks läbiviimiseks ja ettevõtluse arendamise ajastamiseks peate Amazon FBA müüjatele kasutama kasulikke vahendeid. Sellised vahendid muudavad teie elu palju lihtsamaks, säästes teie aega aeganõudvatele turu-uuringutele ja analüüsidele.

Kui teil on oma Amazonase e-kaubanduse praktikale alumine rida, soovitaksin kinni peamistest põhimõtetest, et teie kulud oleksid madalad. Mõne aja pärast, kui teie ettevõte saab kasumlikuks, võite hakata lisama uusi tööriistu oma ettevõtte tootlikkuse suurendamiseks.

Amazoni äritegevuse alustamine ei nõua olulisi investeeringuid. Siiski peaksite mõtlema oma tulevase edu üle. Peaksite mõistma, et Amazoni äritegevuse käivitamine on palju lihtsam kui selle arendamine. Mõnes kohas peate oma ettevõtte ulatuse uuele tasemele täiendama. Vastasel juhul kaotate oma potentsiaalsed kliendid ja kasum.

Seepärast arutleme selles artiklis kõige tõhusamate Amazon tööriistade abil, mida saate oma FBA äri arendamiseks kasutada.

TOP uuritud tööriistad Amazon

  • CamelCamelCamel

See on tasuta Amazon hinna jälgimise vahend, mis aitab kiirenemist JS lõpetas ja jälgib ajaloolisi andmeid. See jälgib arvukaid Amazoni tooteid ja hoiatab teid, kui hinnad langevad. Cameli tööriista abil saadavad andmed aitavad teil oma turunišši konkurentsis püsida ja jääda selle e-kaubanduse mängu tippu.Lisaks sellele aitab see kindlaks määrata müügiandmete õiguspärasus. Saate jälgida, kas tooted on lihtsalt käivitamisel ja kasumlikkus müügi või järjepidevalt toimiv. Camel tööriista abil saate aja jooksul kindlaks teha suundumused. Kahjuks pole sellel tööriist mingeid muid funktsioone.

  • Inventari Lab

Inventari Lab on vahend Amazonase toodete nimekirja parandamiseks. Selle tööriista abil saate tooteid uurida, neid loetleda ja neid hallata. Lisaks saate jälgida kõiki oma kulusid ja arvutada puhaskasumit. See annab võimaluse iga üksuse lisamise kohta inventuuri juurde eraldi trükkida etikette. Kui kasutate mobiilsideseadet kasutades oma ettevõtte jaoks kasumlikku inventuuri, saate selle võimas eelise.

Selle tööriista teine ​​eelis on see, et saate jälgida oma ettevõtte kasumlikkust iga SKU kohta, mida liiva Amazoni.

Inventari Lab annab 30-päevase prooviperioodi. Pärast seda peate maksma 49 eurot kuus.

  • AMZ Tracker

Ettevõtte rasvade kasvatamiseks peate teadma, milliseid märksõnu olete järjestanud ja mida vaja parandada müük. AMZ Tracker tarkvara pakub teile kõiki neid andmeid, mis aitab teil otsustada, mida peaksite oma äri tegema. Lisaks sellele saate selle tööriista abil oma konkurentide tooteid jälgida, kui nad teevad muudatusi, mis toimivad. AMZ Tracker võimaldab teil tuvastada, mis viib teie konversioonimäära alla ja ajakohastab. Lisaks sellele saate jälgida negatiivseid arvustusi ja hõlpsamini oma toodete ülevaatusklubi abil. Pidage meeles, et sellel tööriistil on igakuine kulu ja see ei anna tasuta teenuseid Source .

December 22, 2017