Back to Question Center
0

Semalt Expert määrab kasuliku veebisaidi kraapimisvahendi

1 answers:

Veebileht eXtractor on mõeldud kogu võrguühenduseta veebisaidi allalaadimiseks. See on üks kõige kasulikum ja võimsam tööriist. Peate lihtsalt sisestama URL-i, mida soovite andmeid alla laadida, ja veebisait eXtractor täidab oma ülesande kohe, andes teile täpsed ja soovitud tulemused.

Sobib teadlastele, turundajatele ja ajakirjanikele:

Veebileht eXtractor ei ole mitte ainult kasulik üliõpilastele, ärimeestele, turunduse juhtidele, vaid on ideaalne ka ajakirjanikele, teadlastele ja akadeemilistele analüütikutele. On aegu, kui teil on vaja võrguühenduseta juurdepääsu veebisaidile või soovite oma olulisi faile varundada, kuid teie hosting ettevõte ei paku seda võimalust. Veebilehe eXtractor abil on teie failide varundamine lihtne, kuna kogu sisu saab kohe oma kõvakettale alla laadida. Teadlased saavad alla laadida uurimistöid, e-raamatuid ja muid andmeid Internetist. Samamoodi saavad digitaalsed turundajad ja ajakirjanikud andmeid oma ettevõtteid hoogustada.

Veebisisu lihtne juurdepääs:

Veebilehe eXtractor abil saate veebisisu hõlpsasti juurde pääseda ja täita mõningaid ülesandeid. Mõned veebisaidid ja blogid ei jää veebi igavesti; kui soovite oma andmetele juurde pääseda, võite kas varundada failid või kasutada veebisaiti eXtractor. Failide varundamine võib võtta palju aega ja energiat. Seevastu veebisait eXtractor muudab teie töö lihtsamaks ja võimaldab teil kogu saidi võrguühenduseta juurde pääseda. See tähendab, et saate juurdepääsu konkreetse saidi sisule igal ajal ja kõikjal.

, mis on ühilduvad tahvelarvutite, nutitelefonide ja arvutite seadmetega:

Veebilehe eXtractor üks peamisi funktsioone on see, et see ühildub peaaegu kõigi seadmetega, nagu nutitelefonid, arvutid ja tahvelarvutid. Tegelikult võimaldab see tööriist salvestada kõik saidid oma mobiiltelefonile, nii et seda saab vaadata võrguühenduseta. Veebisaiti eXtractor erineb teistest sarnastest rakendustest, kuna see salvestab kogu veebilehe teie seadmesse. See tähendab, et saate teksti, pilte, audio- ja videofaile ilma probleemideta alla laadida.

Teisaldage sisu eemaldatavasse seadmesse:

Veebilehe eXtractor abil saate mitte ainult kogu saidi alla laadida, vaid ka oma sisu teisaldatavale seadmele, nagu näiteks disketile ja CD-ROMile. See tööriist võib mõne minuti jooksul alla laadida kuni 100 faile arvutisüsteemile. See käivitab lehed, mis salvestatakse seadmesse, ja kogu protsess võtab paar sekundit.

Muuda HTML-lingid:

Veebilehe eXtractor abil saate HTML-linke soovitavate nimede jaoks muuta ja oma äri kasvatada. Samuti saate redigeerida HTML-linki või teha selle üldise teenusega muid muudatusi. Kui sait on alla laaditud, salvestatakse see kas teie arvutisse kõvakettale või mobiilimälule. Te saate ka osa sellest salvestada veebisaidi eXtractor andmebaasis vastavalt teie vajadustele. Võimalik, et välkkiire abil salvestatakse lehekülgi läbi.

Veebileht eXtractor sisaldab kasutajasõbralikku liidest ja on ühilduv peaaegu kõigi operatsioonisüsteemide ja veebibrauseritega. See tööriist on saadaval nii tasuta kui ka tasulistes versioonides ning tagab tipptasemel ja kvaliteetsed tulemused Source .

December 22, 2017