Back to Question Center
0

Kuidas muuta oma Amazon toodete nimekiri efektiivseks?

1 answers:

Amazon on maailma suurim e-kaubanduse platvorm. See töötab päris palju samamoodi kui teised otsingumootorid, pakkudes kasutajatele vastavate toodete tulemusi nende päringutele. On oluline, et te arvate optimeerimise ja selle kohta, kuidas parimad optimeerimistavad võivad igal aastal muutuda. Nagu ka ükski teine ​​populaarne otsingumootor, on Amazonil oma reeglid ja juhised, mida peate oma potentsiaalsete klientide jaoks nähtavaks tegema - firemax lt 100 preo. See on väga konkurentsivõimeline turg, kus teie nišitõrjejõude võita; peate investeerima oma Amazon toodete loendi optimeerimisse.

Kui te pole kunagi mures oma toodete Amazonase optimeerimise pärast, pole sul kaugel minna, aga nüüd on suurepärane aeg alustada strateegia loomist. Selle artikli eesmärk on näidata teile, kuidas muuta teie Amazonase toodete nimekiri hästi konversiooniks ja meelitada rohkem potentsiaalseid kliente otsingust.

Amazonase tootevaliku täiustamise praktilised meetodid

  • Toote pildid

( 16)

Oma kirje koostamiseks kasulikuks peate andma kasutajatele parima kvaliteediga toote pildid. Ainus viis, kuidas teie potentsiaalsed kliendid saavad osta toodet, mida nad kavatsevad osta, on toote pildid kõikidest nurkadest. Amazonil on toote pildinõuded, mis hõlmavad tehnilisi spetsifikatsioone ja toote pilti Amazoni veebisaidi standardeid. Pildikvaliteedi põhinõue näitab, et pilt peaks olema fookuses, professionaalselt valgustatud või pildistatud, realistlike värvide ja siledate servadega. Veelgi enam, peate tagama, et toode täidab 85% või enam pildiraami.

Tootekirjeldustele mõeldud pildid on sageli enamiku Amazoni otsijate tegija või purunemistegur. Sellepärast peaksite neid tegema piisavalt mõjuvateks, et ahvatleda Amazoni otsijaid teie toodet ostma.

  • Parandage oma toote pealkirja

Peate sisaldama kogu olulist teavet oma pealkirja 200 tähemärki. Ärge liigutage pealkirja märksõnade ega reklaamlausetega. täpne tootekirjeldus, mis sisaldab objekti värvi, selle kaalu, suurust ja muid vajalikke funktsioone. Mida täpsem on teie pealkiri, seda parem. Teie pealkiri peaks andma piisavalt informatsiooni, et keegi teha ostuotsust. mõistlik kasutada kõiki 200 tähemärki oma pealkirjas.

Vastavalt Amazoni juhistele peaksite järgima spetsiaalset valemit oma pealkirjade loomiseks. See valem näeb välja: "bränd + mudeli number + mudeli nimi + toode tüüp ja värv.

  • Saate saavutada oma brändi potentsiaali kirjelduse ja täppepunktide

Amazoni Toote lehel saate jälgida pealkirja all loetletud punkte. Siin saate lühidalt kirjeldada oma kirjeid stics ja strateegiliselt kasutada oma sihitud märksõnu. Seda sammu ei saa jätta, kuna see aitab kasutajatel teha oma ostupakkumise otsus.

Siiski on oluline lisada oma toote üksikasjalik kirjeldus. Mõnikord saavad veebitarnijad kirjeldusest segaduses ja unusta seda üldse lisada. Enamikul juhtudel ei saa täppipunktid vastata kõikidele kasutajaküsimustele teie müüdavate toodete suhtes. Sellepärast peate seda üksikasjalikumalt kirjeldama, pakkudes potentsiaalsetele klientidele kõiki toote eeliseid ja funktsioone. Te ei peaks siin oma ettevõtte kohta kirjutama ega lisama reklaami infot. Teie peamine ülesanne on esitada jaemüügi objekti esitlus.

December 6, 2017